Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnek gyereket, de nem...

Szeretnek gyereket, de nem jon ossze . Ezek miatt lehet?

Figyelt kérdés
Nem rendszeres a mentruaciom hol 26 napos hol 30 naposak a ciklusaim es ezek kozott! Mar nagyon regota probalkozunk! 23 eves vagyok ! Nem vagyok ragorcsolve mar ,mert allandoan dolgozok! Az elso 2 honapba minden tunetre oda figyeltem de most nem keresgelem! Eleg sokat voltam mar beteg nogyogyaszatilag ,de eddig csak 1 fiuval voltam (szoval nem attol)!Amiota babat szeretnenk sikerult nagy nehezen kikezeltetnem magam ,es nem jon ossze!hASZNALTAM OVU TESZTET es mindig volt 2 csik ,sot volt mikor erosebb volt, Szedtem vitaminokat! Ja es ossze vannak nove a szerveim az allando felfazas miatt! Lehet talan majd egyszer?
2012. febr. 7. 17:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja es a baratom idosebb nalam joval !
2012. febr. 7. 17:34
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nőgyógyászhoz kéne fordulnod!!!Ha az összenövést a petevezetékeidre írtad,akkor azt átjárhatóvá tudják tenni általában,de nincs kizárva pl,hogy a párodnál van baj.
2012. febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nogyogyasz diagnosztizalt es o mondta h teherbe kellene essek es van eselly h szetvaljon! Igazabol ezert is aggodok , de mas megoldasa nincs h szetvaljon?Nem tudom eleg fiatal vagyok es imadom a gyerekeket ! 5 eves kapcsolaom van nem is volna problema !
2012. febr. 7. 17:49
 4/9 anonim ***** válasza:
ugyanolyanok a ciklusaim mint neked,rendszertelennek,nekűnk most lesz a 7. hónap hogy próbálkozunk,18.-ka körül lesz ovum,21/L
2012. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Magától kicsi az esély,hogy szétváljon!Kérdezz meg másik dokit is vagy keress fel egy meddőségi centrumot (ennek hallatán ne ess kétségbe,lehet,hogy csak kis segítség kell a babáig,de ott egyszerre vizsgálnak téged és a párodat)
2012. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az szerintem nem olyan nagy eltérés. 26-30 nap. Belefér.

Szex után fekszel egy órát? Pihensz utánna? Vagy felugrasz megfürödni? Pisilsz utánna?

2012. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Ha akarod! írsz privin, írok tippeket.

2012. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koaszonom a valaszokat! Masik dokinal voltam mar sot 10 ujjamon nem tudom megszamolni hany orvosnal voltam es neki sikerult a bajom megallapitani es ez is nagy szo! 5 eve kozkodok mindenfel betegseggel! Orulok h mara mar tudom mi lehet a baj! Utolso elotti valaszolo igen fekszek utanna , gyertya meg volt , nem szoktam furdeni rogton utanna mindent vegulis a nagy konyv szerint csinalok de semmi! Tanacstalan vagyok mert orvoshoz se tudok menni mert kulfoldon tartozkodok itt kint meg nem foglalkoznak az emberrel! Sajnos !
2012. febr. 8. 16:14
 9/9 A kérdező kommentje:
ja es egyszer voltam mar terhes csak el kellett vetetni :(
2012. febr. 8. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!