Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10dik napja késik a menzeszem....

10dik napja késik a menzeszem. Fáj a derekam 2hete, hányingerem van lassan egy hete. Fájdogál a hasam alja. Semmi menstruáciora utalo jelem nincs. Mégis ma negativ lett a tesztem. Miért?

Figyelt kérdés
Szokott késni pár napot.Lehet ez még baba vagy már eséjtelen?:-(
2012. márc. 9. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menjél el dokihoz és ő többet fog tudni mondani.
2012. márc. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A teszt ilyenkor már pozitívat mutat terhesség esetén, főleg ha már ilyen tüneteket okoz. Jövő héten mejn el orvoshoz.
2012. márc. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha egy nő nagyon nagyon akarja a babát,igazán komoly terhességi tüneteket tud produkálni.Van akinek a hasa is gömbölyödni kezd pedig nincs baba.Nekem is késett 14 napot és már simogattam a nem létező pocakot egyik reggel arra ébradtem,hogy megjött.Azóta megtanultam,hogy nem szabad ezt csinálni.Lazábban kell felfogni,mert amúgy is keserű a csalódás,hát még ha rögeszmévé válik.Az orvoshoz érdemes elmenni van olyan hormongyógyszer ami segíti a beágyazódást.

2012. márc. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*eséjtelen>esélytelen!
2012. márc. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is többször késett akár 10 napot is. Egyszerűen annyira akartam a babát, hogy az agyam "nem engedte", hogy megjöjjön. Teljesen belefáradtam a koncentrálásba, hogy meg ne jöjjön. A tesztek mind negatívak voltak. Baba sehol. Óriási csalódás. Nem szabad becsapni magunkat. :( PERSZE MOST IS REMÉNYKEDEM :)
2012. márc. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha hétvégén nem jön meg, feltétlenül fordulj orvoshoz. Nem szeretnélek megijeszteni,de nekem pont ilyen tünetekkel kezdődött a méhen kívüli terhességem.
2012. márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!