Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány fokosnak kell lennie a...

Hány fokosnak kell lennie a hőmnek h az már a terheségre utáljon? 3 napja késik és délben mért hőm 37.1C volt most akkor babás vagyok?

Figyelt kérdés
elöre is köszönöm a válaszokat
2012. márc. 9. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

A jelenlegi hőből úgy lehet következtetni, ha a ciklus egészére vonatkozó napi hők fel vannak jegyezve.

És a délben mért hő amúgy sem utal semmire. Max, hogy bújkál benned valami. De hogy ez baba, vagy valamilyen nátha, betegség, azt mi nem tudjuk.

Csinálj reggeli pisiből tesztet.

2012. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hőd alapján jó, de szerintem tesztelj az a biztos:)
2012. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, hát egy picit megvagyok fázva de nem érzem magamat lázasnak nem gondolonám h attol ilyen magas a höm
2012. márc. 9. 12:50
 4/6 anonim ***** válasza:
először reggel kellene tudnod mennyi a hőd, a nappali hő nem jelent semmit. Nekem volt, hogy nappal 37,5 is volt a hőm, nem voltam megfázva és mégsem lettem terhes. Ez nem jelent semmit, már az előző kérdésedre is írtuk többen, hogy vegyél tesztet és utána kiderül.
2012. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha 3 napja késik,ideje tesztet venni!

A hőd alapján csak az a biztos,hogy nem vagy lázad és hőemelkedésed sincs.

Ébredési hőt szoktak mérni,de azt minimum 3 hónapon keresztül kell,hogy tisztán lásd a ciklusod,és tudj következtetni.

Csinálj tesztet!

2012. márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság? Teszteltél azóta? Vagy esetleg megjött?
2012. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!