Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációs tesztet jósló...

Az ovulációs tesztet jósló tesztnek használtam és negatív lett. Attól lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
20-án kell megjönnie.

2012. márc. 18. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy negatív lett,most nincs ovulációd.
2012. márc. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ezt szerintem ő is tudja, de adott esetben a hcg adhat keresztreakciót, és minimális emelkedést mutathat az lh teszt. Ez azonban nem mindig van így, tehát nem egyértelmű, hogy ha terhes vagy, akkor pozitív lesz az lh teszt.
2012. márc. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
+1: ne használj jósló tesztet,és csak akkor tesztelj, ha késik. akkor is, ha nehéz kiválni, jobb, egy biztosan, szépen erős hcg tesztet látni pozitívnak,mint napokig agyalni, hogy ha ez most ilyen vagy olyan, akkor lehet-e még valami. nem bántó szándékkal írom ezt, csak tanácsként.
2012. márc. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat
2012. márc. 18. 08:48
 5/5 anonim ***** válasza:

OVU tesztet csak úgy használhatod "jós"-ként, ha több napon keresztül csinálod. Fokozatosan kell erősödni!

Mivel anno nekem volt egy rakás tesztem, teszteltem orrba-szájba, és valóban egyértelműen erősödött, amikor a 10-es hcg pozi lett, az ovu teszt is jó piros, a 25-ös HCG nagyon erős-Ovu teszt: ugyan olyan erős mindkét csík!

2012. márc. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!