Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez hazugság?...

Szerintetek ez hazugság? www.vital.hu/themesinter/doktor/v2891 Ugyértem a teherbe esős része.

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 08:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A barátnőm is előváladéktól lett terhes és a nődoki is azt mondta neki, h elő váladéktól is teherbe lehet esni!
2009. jún. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ezt magyarázom neki, de képtelen felfogni és csak nevet rajta. Ezért kérdeztem hány éves...
2009. jún. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Első, második és harmadik vagyok. :) Most komolyan... Erre akarsz alapozni? Hogy találtál egy (!) embert, aki azt írja, nem eshetsz teherbe előváladéktól? Engem is elbizonytalanít egyébként, hogy össze-vissza írkálnak a témáról pro és kontra, de most őszintén, nem lenne jobb inkább védekezni?! Ma már olyan alacsony hormontartalmú gyógyszerek vannak, amit simán szedhetnek 17 évesek is, bár nem tudom, te mennyi vagy. Mindenesetre én a helyedben vigyáznék.
2009. jún. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én is az előzőkből vagyok. Igen ebben a témában a szakirodalomban is vitatkoznak. Mert nem tudják, hogy az előváladék, csak úgy magában tartalmaz-e életképes spermiumot. De az előző magömlésből, szinte biztos, hogy igen! Akkor meg minek kockáztatsz? Nem lenne ész szerűbb mindig védekezni? Inkább óvszer, tabletta szedése, mint egy abortusz...
2009. jún. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Csak az a durva, hogy a mai tizenévesek arra apellálnak, hogy ha egy valaki azt mondja nekik, hogy KIZÁRT, hogy teherbe essenek, akkor az úgy is van. Nem is értem, hogy hogy írhat ilyet egy orvos a neten egyébként, szinte arra buzdítva a fiatalokat, hogy nyugodtan csinálják a megszakításos módszerrel, mert úgysem történhet semmi. Ráadásul ezt 100%-ra mondja... :S
2009. jún. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Sajnálom nem nevettem ki senkit....de akkor minek írja h. tuti nem lehet teherbe esni ha egyszer lehet...teljesen összezavarnak vele... egyébként 17 vagyok.
2009. jún. 19. 10:26
 17/19 anonim ***** válasza:
Sokan sok mindent írnak, de erre nem lehet alapozni szerintem 17 évesen se se se a barátod és a szüleidet se érintené jól ha kiderülne, h terhes vagy csak azért, mert hittél egy embernek ilyet nem szabad védekezzetek rendesen és kész!
2009. jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Egy példa: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


ha vele megtörtént, akkor bárkivel megtörténhet.

2009. jún. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

ez olyan, mint murphy-törvény, vagyis ha nem akarod akkor a törölközőtől is terhes lehetsz, ha meg akarsz, akkor egy elefántnyi ejakulációtól sem.


anatómiailag terhes lehetsz, matematikailag kevés az esélye, de ha mégis te leszel a 10.000-ből egy, nem lesz jobb, mintha 90%-os eséllyel esmél teherbe úgy, hogy nem akartáál. Védekezni egyféleképpen lehet, JÓL és BIZTOSAN, más módszer nem vékdekezés, csak kísérlet és azoknak való, akiknek nem baj, ha becsúszik a gyerek.

2009. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!