Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek most mi a fenét...

Szerintetek most mi a fenét csináljak? Adjatok tanácsot kérlek.

Figyelt kérdés

Mióta abbahagytam a szoptatást (tavaly november) kaotikusak a ciklusaim. Ami amúgy egészen februárig nem is zavart volna -bár voltam vele dokinál, semmi szervi problémát nem látott- de szeretnénk kistesót. Februárban meg is jött rendesen, örültem is, hogy talán rendben leszek, de aztán kimaradt pont egy egész hónapra. Terhes nem voltam, 3szor voltam ezidő alatt 2 különböző dokinál, ja és közben észrevettem hogy nyomásra tejszerü cucc jön még a mellemből. Persze közben lett egy cisztám is, de mindezek után még mindig tojt a fejemre a doki, várakozásra intett, a tejcsorgásra mastodyn cseppeket javasolt. Ahogy elkezdtem szedni, rá 2 napra (ápr. 23) megjött, megint minden rendben volt, és a 11. cn-on elmentem kontrollra. A ciszta megszűnt szerencsére, sőt érő tüszőt is látott. megnyugodam kicsit (bár a tejcsorgással nem tudom mi van, nem merem piszkálni). A tüszőérést éreztem is, a 16-18. nap körül repedhetett meg, ha egyáltalán megrepedt. Rá egy hétre volt egy kis megjön érzésem, inkább olyan mintha masszirozgatná valaki a méhem, de különösebb jelentőséget nem tulajdonítottam neki. Ma-holnap kellene megjönnie, de egyszerűen úgy érzem megint nem fog. Tegnap csak a wc papíron volt egy nagyon halovány ròzsaszínes vonal, de abban sem vagyok már biztos, hogy az a hüvelyemből jött-e, de megvoltam győződve ròla, hogy megjön. Amúgy száraz vagyok mint a sivatag, pedig azért 1-2 nappal mensi előtt vizes folyásom van. Ja, tesztet tegnap csináltam, csont negatív, tehát nem baba (reálisan nézem a dolgokat, nem fogok hiába reménykedni, főleg hogy ugy érzem valami nincs renden velem). Szerintetek mit csináljak, nagyon unom, hogy az idő csak telik, az orvos meg sz....ik a fejemre. Kértem tőle hormonvizsgálatra beutalót, szerintem 2 percig tartott volna írni egyet, mégse adott. Jövő héten megint felkeresem ha addig sem jön meg, de addig is öntenétek egy kis lelket belém? Tudjátok, nem az a gond, hogy nem vagyok terhes, hanem hogy az idő megy, nem jön meg, és a doki le se tojja.


Esetleg ha van megbízható endodokihoz elérhetöségetek (Budapest és környéke), iakkor azt nagyon szívesen fogadnám (árakkal együtt.) Ha már nincs más megoldás, ebbe a szemét világba úgy látszik tényleg csak pénzzel érhet el valamit az ember.


Köszönöm a válaszokat, és a segitséget.


2012. máj. 23. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Sógornőm nemsoká hazaér, tőle megkérdezem, hogy melyik endokrinológushoz jár.

(Nem akarok hiú reményeket táplálni benned, de a rózsaszínes akármi a wc papíron lehetett a beágyazódástól is.)

2012. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! :) A tejcsorgás teljesen normális, hiszen november nemrég volt. Én 27 hónapig szoptattam a fiam, de még rá majdnem 1 évre is a férjem vette észre, hogy tej folyik belőle. Mással kapcsolatban nincs tapasztalatom, mert nekem szülés után 11 hónappal jött meg először és onnantól rendszeres is volt.

Én azt mondom próbáld ki a cickafarkfű teát. Ciklus első felében kell inni, de hogy pontosan hogyan is, itt az oldalon, vagy a neten találsz millió infót róla. Mégsem hormongyógyszer... :)

Kívánom, hogy mihamarabb összejöjjön a kistesó!

2012. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Beágyazódáshoz már kicsit késő, ez már a 12-13 dpo. volt kb. az endodoki elérhetőségét köszönöm, és a választ is.
2012. máj. 23. 13:45
 4/6 A kérdező kommentje:
a tejcsorgástól azért ijedtem meg, mert a magas prolaktinszinttől van, ami mint tudjuk a meddőség egyik oka. ezért alakult ki a ciszta is, mert a tüszö nem tudott megrepedni, és a mensis ciklust is felborítja. Ès az csak a jobb eset, hogy a szervezet próbálkozik tüszőéréssel, mert így legalább az esély megvan, de komolyabb esetben még tüszőérés sincs. Ez az amitől félek, mert ez amúgy gyògyszerrel kezelhetö lenne, de mint irtam a doki még kivizsgálni sem hajlandó. Ja, és nekem miközben még szoptattam, már megjött az 5. hònapban (pont egy éve májusban), és novemberig nekem is rendszeres volt, csak decemberben hülyült meg (akkor éppen egyfolytában megvolt).
2012. máj. 23. 13:54
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, írtam privit.
2012. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a privit :)
2012. máj. 23. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!