Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém? Nem...

Megnéznétek a görbém? Nem volt peteérésem?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 16. 05:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez inkább fűrészfogasnak tűnik, tehát nem látom rajta a konkrét tüszőrepedést, de nem vagyok görbeszakértő, mindössze 3 hónapig csináltam. De az együttléteket én is akkorra időzítettem volna!
2012. júl. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8. dpo-n vagy, az nem számít, hogy ovu előtt milyen volt. Most fent van, és ez a lényeg.
2012. júl. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt tüszőrepedésed, kb. a 7-8. dpo-n lehetsz :)
2012. júl. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem volt. Teljesen cikkcakk az egész, és egy vonalban van szinte. Nincs az alaphő felett...
2012. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A 18. napon pozitív volt az ovu tesztem, de a görbe alapján akkor nem repedt meg a tuszom. Akkor ugye semmi esélye, hogy most sikerül a baba? Pedig clostyt is szedtem.
2012. júl. 16. 19:13
 6/8 A kérdező kommentje:
bocsi, a 17. napon volt pozitív ovu tesztem.
2012. júl. 16. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Ne temesd, azért létezik olyan görbe, ami úgy néz ki, mintha nem lett volna ovu, aztán közbe mégis volt.

De ne is éld bele magad.

Remélem a legjobbakat!:)

2012. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kedves vagy! Májusban volt egy korai vetélésem lett és azt hittem hogy hamar sikerül újra teherbe esnem.
2012. júl. 16. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!