Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most már ne is reménykedjek?

Most már ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés
10-én kelett volna megjönnie a mensimnek, 29-30 naposak a ciklusaim, 7 napja nem jött meg, tegnap d.u pisiből teszteltem, de negatív lett...ezek szerint nincs baba? vagy lehet hogy még nincs a szervezetembe annyi Hcg? Holnap reggeli pisiből tesztelek, de ha az is negatív, akkor mr nem igazán reménykedem azt hiszem.
2012. júl. 17. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
talán ha későn volt ovud akkor van esély.. gyakran késik ennyit??
2012. júl. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges a terhesség,sajnos csalnak a tesztek is és sokunknak az orvosi vizsgálatig ki sem derül.
2012. júl. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
eddig 1 nap volt a legtöbb amit késett...szinte óramű pontosággal jön meg mindig a mensim. Nem tudom mit hoggyek már...negatív teszt, semmi jelét nem érzem annak hogy megfog jönni, de azt se érzem hogy terhes lennék...van van aki ugy babás, hogy nincsenek is különösebb tünetei?
2012. júl. 17. 21:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha holnap negatív akkor nincs baba :(
2012. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Általában tünet csak a 6. hét körül jelentkezik és van aki "megússza" a 9 hónapot tünet nélkül. 10-es érzékenységű tesztek a legjobbak
2012. júl. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
dm-ben vettem 2 db-os x-epil tesztet. megbízható szerintetek?
2012. júl. 17. 21:20
 7/12 anonim ***** válasza:
azt hiszem az 25-ös érzékenységű és ezáltal nem tudom hogy kimutatná-e..
2012. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csináltál újabb tesztet?
2012. júl. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Anno én is X-epillel teszteltem, kétszer is és nekem mindig negativat mutatott, úgyhogy nekem csak az orvosnál derült ki, hogy terhes vagyok. Pedig akkor már 6 hetes voltam. Úgyhogy még van remény. Szoritok, hogy összejöjjön a baba.:) Majd ird meg, hogy sikerült-e.

22+4hkm

2012. júl. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha rászánod magad a tesztre akkor menj biztosra csak azért ne vegyél hogy ezen is túl legyél és ez nem az X-Ep..
2012. júl. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!