Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív vagy...

Szerintetek ez pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 14:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Éppen ma csináltam clear bluet én is és a tájékoztatón ott van, hogy csak az a függőleges csík pozi, aminek a vastagsága ugyanolyan, mint a vízszintesnek. A vékony csík nem számít annak...
2012. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Negatív. Már többen leírták, miért. A hajszálvékony függőleges csík ennél a márkánál nem jelent pozitívat sajnos.
2012. aug. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Sajnos a videót nem tudom megnézni, nem játssza le. De azért köszönöm a válaszokat. Hétfőn mindenképp orvos, mert a tünetek miatt, valami tuti nincs rendben, nem jó az a naponta jelentkező hányás és rosszullét :( Az biztos, hogy ez volt az első és utolsó clearblue tesztem, ha nincs baba. Ahhoz túl drága, hogy szívasson vékony, vagy nem vékony, halvány vagy nem halvány függőleges csíkokkal... vagy legyen egyértelműen egy vízszintes csík és akkor azt mondom oké, negatív, de így... melyik az a nő, aki kisbabára vár és mikor meglátja ezt nem kezd el reménykedni... :( De hétfőn kiderül!
2012. aug. 4. 09:10
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Én erősködtem, hogy negatív, le is lettem szólva érte, hogy miért nem látom, és épp azért mert még mindig jobb kellemesen csalódni és később pozitívat tesztelni, mint biztatni téged, hogy ez bizony pozitív és beleélni magad, mikor nem is az.

2012. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van kedves válaszoló. Remélem kellemesen fogok hétfőn csalódni. De mindenesetre köszönöm mindenkinek a biztatást és szorítsatok nekem! :)
2012. aug. 4. 11:53
 26/31 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! Teszteltél ma? Mi lett?:)
2012. aug. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Vasárnap teszteltem, negatív. Amit ma reggel meg is erősített a doki. Viszont ami nagyon jó hír, hogy a bal oldalamon egy 19,5*22 mm-es domináns, érett tüsző van, ami nagyon jó eséllyel pályázik :) Érzem is rendesen, szúrkál a bal oldalam, de ez olyan "édes" fájdalom :) A doki is azt mondta, hadd fájjon csak :D Egyébként minden oké, tankönyvbe illőek az adataim :D Úgyhogy harcra fel! Szorítsatok nekem! Ami a hányás, hányingert, émelygést illeti, valószínű a hormonjaim szórakoznak, úgyhogy jövő héten szerdán megyek vérvételre és megnézik a progeszteron termelődést. Hátha akkor okosabbak leszünk. De remélem addigra már alakulóban lesz az én kis drágaságom! :)
2012. aug. 6. 16:37
 28/31 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veled? Sikerült a baba azóta?
2012. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem sikerült! :( De továbbra sem adjuk fel!
2012. aug. 31. 13:44
 30/31 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta?
2014. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!