Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt aki negatív teszt ellenér...

Volt aki negatív teszt ellenére, mégis terhes volt?!

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát a mensi kimaradása után teszteltem és negatív volt. Vártam 3 napot, még akkor is negatív volt.Utána már nem is foglalkoztam vele, kb egy hét múlva csináltam egyet, mert rosszul voltam szagoktól, és akkor már pozitív volt.

Szóval igen, sokáig nem mutatta ki!

2012. szept. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, Én már sajnos 15.napnál járok, és még semmi tünet, a "mindjárt megjön" érzésen kivül
2012. szept. 27. 13:04
 3/9 anonim válasza:
nekem 6napja kesik...tunetek: duzzadt cici ami neha viszket,1-2 izt nem erzek,faj a hasam picit,es faradtabb vagyok! ma vettem 2 tesztet.elso pozitiv,masik negativ!!! nem tudom hogy mi van!!! ugyhogy ha kiderul megmondom h negativ teszt elenere megis lehetsz terhes!
2012. szept. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

sziasztok!

mi lett veletek, nekem is ugyanez a problémám :(

2012. nov. 10. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne..
2012. nov. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hát baba sajnos nem lett! Aug.11-én volt meg akkor utoljára, és legközelebb csak okt.25-én. Voltam kivizsgáláson, nem volt semmi baj, csak vmiért okt. 11-én volt a tüszőrepedésem.(vérvétel igazolta). Nem tudom miért csúszott annyit a pém.. :)
2012. nov. 12. 07:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Köszi a választ!Drukkolok, hogy sikerüljön a baba, ha szeretnétek már!5ös voltam.
2012. nov. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem is okt. 25-én volt utoljára, azóta semmi, pedig már kellett volna!!! :S
2012. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Két hete késett, biztos voltam benne, hogy terhes vagyok. 6 tesztem is negatív lett. Végül a doki mondta még, hogy 6hetes terhes voltam. 7éves a fiam :)
2016. dec. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!