Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki mostanában nem...

Ki az aki mostanában nem várja? Vannak már tüneteitek?

Figyelt kérdés
Keddre nem várom.ma(szombat)reggeli tesztem 10-es negativ.Lehet még reménykedni?

2013. jan. 5. 12:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Sziaa, én csütörtök körül nem várom.

Most ilyen a görbém

[link]

Picit fáj az alhasam, meg a melleim, semmi más:)

2013. jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Szia én mára nagyon nem várom!

Nekem is negatív lett a reggeli tesztem, de sokat halottam hogy van akinek csak egy hét késés után lett pozi tesztje. Nagyon szorítok neked és kitartás :)

2013. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nagyon szorítok nektek!én nem mérem a hőm.,majd talan a köv. hónaptól!Tartsunk össze!Remélem minél hamarabb babásodunk mind!
2013. jan. 5. 14:28
 4/31 anonim ***** válasza:
Nekem dec. 26án kellett volna megjönni rá 3napra 25ös teszttel negatív, azóta még nem jött med, de még tesztelni se teszteltem.. várok még egy kicsit.
2013. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Én is keddre nem várom!:)Én csak akkor fogok tesztelni,ha már kimarad(szerda reggel).
2013. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

sziasztok. Én is keddre nem várom. Nem teszteltem. Mivel már 2 éve reménykedek, mindenféle képzelt tünetem van:(

Üdv Narancska

2013. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Kedves mindenki!Imádkozom hogy mindenki babásodjon, aki szeretne!Írjatok milyen lett!Nekem sajna semmi tünet, du. Volt egy pici hasszurka
2013. jan. 5. 21:54
 8/31 anonim ***** válasza:
Sziasztok ma teszteltem. Mit gondoltok?
2013. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Ma teszteltem. Mit gondoltok? Van valaki aki át tudja tenni negatívba?

[link]


Egyébként második voltam :)

2013. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Húha 2. én sajna nem tudom átteni, engem ez a fajta teszt mindig átvert, sose volt egyértelmű. Reméljük pozitív.

Az én hőm ilyen lett

[link]


1. válaszoló vagyok, Vica:)

2013. jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!