Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, anyukák, apukák,...

Kismamák, anyukák, apukák, tapasztalat?

Figyelt kérdés
35 éves fiatalember vagyok. párommal, új döntöttünk, babát szeretnénk végre. :) ő 24 éves. segíthetnétek abban, hogy mi ilyenkor a teendő. azt azért tudni kell, hogy pár hónapja megint szedi a fogamzásgátló gyogyit. tudom, annak is ki kell tisztulni a szervezetből teljesen. mi a teendő? még tapasztalatlanok vagyunk ebbe kicsit, ezért szeretném a véleményeteket kikérni. írjatok le mindent szép sorban. mindent, aminek köze van a tervezéshez, a kihordáshoz a szüléshez és az utána következő "korszakhoz". gondolok itt ilyenekre- orvoshoz elmenni, oltások, név választás, tervek, segély, tb kártya intézése, praktikák, gyerek ruha és holmi választás vásárlás majd... stb. kicsit tudom, előre szaladtam ebben a témában! előre is köszönöm a segítséget!

2013. máj. 14. 06:27
 391/422 anonim ***** válasza:
91%

Végigolvastam, most volt hozzá elég időm. Ne haragudj, de ez a nyáladzós tutujkodás az agyamra menne. Még egy nőtől is borzasztó hallgatni, amikor többesszám első személyben fogalmaz a gyerekéről, nemhogy egy férfitól... Persze, nagyon aranyos, hogy ennyire érdeklődő apuka voltál, de akkor is.


És egyébiránt hogy működik az új "kapcsi" (ezt meg leírni is borzasztó)?

2020. aug. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 392/422 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező! Ez nem a pszichológia zárt osztály, hanem a Gyakori kérdések. 7 éves kérdést minek emelsz ki, ráadásul gyerekcsinálásról, amikor van már egy gyereked? És egyáltalán minek kellett ezt megkérdezni? Gáz vagy és undorító! Figyelemhiányos is vagy meg magányos. Inkább menj és keress barátokat, mert úgy látom, nincs aki meghallgatna és itt éled ki magad! Szánalmas egy ember vagy, egy roncshalmaz. Kezeltesd magad, de gyorsan!!
2020. aug. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 393/422 anonim ***** válasza:
94%

"Ez nem a pszichológia zárt osztály, hanem a Gyakori kérdések."


Háát, nemtudom, szerintem a kettőnek nagyjából ugyanaz a célközönsége. :D

2020. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 394/422 anonim ***** válasza:
90%
De mi bajod van már megint, kérdező?
2020. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 395/422 anonim ***** válasza:
66%
Unatkozik újra....
2020. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 396/422 anonim ***** válasza:
78%
Csak nem megint segítség kell a gyerekcsináláshoz?
2020. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 397/422 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Kérdező!

Nagyjából végigolvastam az egészet. Sajnálom, hogy így alakultak a dolgok :(

Egyébként kevés nő fogadja el, hogy a párjának ilyen munkája van.

Az én párom is kamionos, ráadásul nemzetközis, hétvégén van csak itthon, de én megértem és elfogadom, mert én speditőr vagyok (nem ugyanannál a cégnél dolgozunk). De ha nem ez lenne a munkám, nem biztos, hogy együtt lennénk a sok magányos napok miatt legfőképpen. Kisbabát szeretnénk már 16 hónapja, de nem jön össze. Nekem már van 2 gyerekem előző házasságból (31 éves vagyok), neki egy sincs (ő meg 53 lesz).

Sok rossz kapcsolaton vagyunk túl mindketten, ezért is talán jobban értékeljük egymást és teszünk egymásért :)


Egyébként ez az új kapcsolat sem vált be neked?

2020. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 398/422 anonim ***** válasza:
94%
Én tök nem értem a kérdező, de már hét éve se értettem, csak akkor legalább még reagált, ha kérdeztünk. Mostanában meg évente kiemeli a kérdést, de igazából nem akar semmit. Én mondjuk tök jó néven veszem, ha egy régi, és sokakat foglalkoztató kérdést újra elővesz a kérdező és megírja, hogy azóta mi lett vele, engem érdekelni szokott. De itt nem ez történik. Nem tudom, milyen válaszokat vár még, évekig vegigkovettuk a családi életét, mindenki elmondhatta a véleményét számtalanszor, most már mit akar? Mert nem ír arról, hogy azóta így vagy úgy alakult az élete, semmi, csak kiemel néha.
2020. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 399/422 anonim ***** válasza:
73%
Mert nem normális. Az se volt normális, hogy 7 évvel ezelőtt kiírta azt a kérdést, hogy segítenének-e neki gyereket csinálni. Aztán az se volt normális, hogy folyamatosan visszajárt és visszajár ehhez a kérdéshez. Az se volt normális, hogy itt rinyált, hogy nem tudja elfelejteni az asszonyát. Az se volt normális, hogy ide kiírta, hogy most már van valakije. Vagy ha ennyire panaszkodni akar, akkor miért nem ír ki új kérdést? A kérdés még mindig az, hogy segítsünk neki gyereket csinálni - bár nem tudom, hogy ehhez miért kellene egy anonim oldalon kérdést kiírni - amiben már a kérdezőnek van tapasztalata, legalábbis azt írta. Jó már, hogy azt nem kérte hét éve, hogy döngessük meg helyette az asszonyát. Ez már nem kicsit gáz! Undorító. Ráadásul a kérdést még jelenteni se tudjuk, mert 7 évvel ezelőtti. Nem értem mi baja. De ha ennyire lelki beteg, akkor írja már le, hogy mi a feszom baja van és ne emelgesse már ki ezt a retkes kérdést, mert az agyam eldobom. Jó, hogy már arról nem számol be, hogy az új asszonyával mikor és hányszor..
2020. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 400/422 A kérdező kommentje:
hamarosan jelentkezem.
2020. szept. 5. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!