Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap délutáni és ma reggelib...

Tegnap délutáni és ma reggeliből is halvány pozi teszt! Szerintetek? Tegnap vagy ma kellett/kellene megjönnie.

Figyelt kérdés
Ha extra halvány az már tuti nem jelent babát?

2013. máj. 16. 05:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ha halvány akkor is csik,Várj két napot és ha nem jön meg akkor tesztelj újra.
2013. máj. 16. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Ha nem lenne HCG a szervezetemben akkor még halvány sem lenne igaz?

2013. máj. 16. 05:31
 3/15 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Jó lenne, ha elsősorban a tájékoztatón leírtakat értelmeznék az emberek, és nem tennének fel felesleges kérdéseket.
2013. máj. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a dolgokkal ha hiszed ha nem, és nem lehurrogást kértem!! De azért köszi a kedves választ!
2013. máj. 16. 07:42
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha halovány, de rózsaszín, akkor az azt jelenti, hogy van hcg a szervezetedben, tehát valószínűleg jó úton halad a dolog, hogy kismama legyél. :) (Hacsak nem szedsz olyan gyógyszert, ami tartalmaz hcg-t, bár ez ritka.)

Kedden, a nemvártam napján délután nekem is nagyon-nagyon halvány lett, másnap reggel is. Ez csak annyit jelent, hogy még nagyon fiatal a terhesség. Két-három nap múlva újra teszt.

Rohadt nehéz kibírni, tudom. :D

Amíg nem jön meg, addig jó!

2013. máj. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Huu köszönöm most egy kicsit megnyugtattál, azért a ma reggeli erősebb egy picit mint a tegnap délutáni, de ha vasárnapig sem jön meg akkor csinálok egy másikat! :)

De nagyon türelmetlen vagyok már :)) Gratulálok neked! :)

2013. máj. 16. 08:04
 7/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm!

Úgy tűnik, egyre többen vagyunk, akinek a tavasz sikert hozott! :) Én is drukkolok neked!

Amilyen hülye vagyok, megvettem a méregdrága Clearblue digitális tesztet, szombatra tartogatom. Remélem, szép születésnapi pozitívat fog az is mutatni. :)

2013. máj. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
kÖSZÖNÖM :) Én is azt szerettem volna venni de nem volt a DM-ben :( igy vettem egy x-epilt (2db-os) . Remélem holnap reggel már erősebb csikocskám lesz :)
2013. máj. 16. 10:24
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia! A csik az csik! Nekem is igy indult. Az x-epil csak 5 nap alatt lett igazan eros. A corax mar akkor eros csikot adott, amikor az x-epil meg iszonyat halvany volt. Majd irj! :-)
2013. máj. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem is halvány pozi lett ma, a 29 napon reggeli vizeletből. Bár mostanában 32-33 napos ciklusaim voltak...A halvány is csík, majd erősödik. Én is várok még kettő napot (ha kibírom) aztán megint teszt. Már kivagyok éhezve a tesztelésre:))))
2013. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!