Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is azt jelenti...

Szerintetek is azt jelenti ez, hogy már nem érdekel, hogy valaha terhes leszek-e vagy sem?

Figyelt kérdés

3 évig próbálkoztunk, és úgy érzem, most adtam fel. Már nem figyelem magam, nem számolom a napokat, hogy mikor kellene nem megjönnie. Jövő hónapban megyünk meddőségi klinikára először, de én azt sem bánnám, ha nem mennénk.

Valahol úgy érzem, jobb is, hogy nem sikerült eddig, mert most néz ki úgy, hogy stabilizálódunk anyagilag.

Ez lenne a híres, nem görcsölök rá érzés?


2013. máj. 17. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi most 2 évnél járunk és hozzád hasonlóan érzek. Ebben a hónapban el is felejtettem, hogy meg kellene jönnie, annyi más elfoglaltságot csináltam magamnak, nem vagyok hajlandó most ezzel foglalkozni, nem érdekel, ha akar most jön, ha nem akkor nem. Én már kezdek azzal is megbarátkozni hogy akkor nem lesz baba.

Párom szerint ez csak egy átmeneti időszak, mert kicsit belefáradtam, majd akarom én ezt még nagyon.

2013. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem, igen. De ha azt nézzük, jogos is. 3 év nem kevés, belefáradtál már az állandó stresszbe és várakozásba. Sokaknak sikerül ilyenkor, mert lazábban kezdik kezelni a kérdést, kisebb a stressz, és a nyomás.

Kívánom, hogy nálatok is így legyen!

2013. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokszor pont ilyen helyzetekben sikerül a baba. Lehet, hogy nálatok is így lesz, de az is lehet, hogy nem. 3 év azért elég hosszú idő, én teljesen megértem az érzéseidet. De szerintem is ez most egy ilyen átmeneti időszak, valószínűnek tartom, hogy pár hónap múlva újult erővel fogsz belevágni a dologba :-)
2013. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a biztatást! :) Az már nagyon jó érzés, hogy ha kisbabát látok, nem szorul össze a szivem és nem akarok sírni, hanem mosolyogva tudok rájuk nézni, meg babázni velük.
2013. máj. 17. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!