Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babymark ovulációs tesztről...

Babymark ovulációs tesztről vélemények, panaszok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Vettem teszteket màr több fajtát, nekem eddig a clearblue digitális ovulációs teszt vált be, igaz, 7000 forintba kerül ès 7 darabos.

Próbáltam most ezt a babymarkot, abba az van ìrva, hogy mindaddig negatív, amìg a tesztcsìk nem lesz ugyanolyan, vagy mèg erősebb mint a kontrollcsìk.

Eddig a másik mindig jelezte, ez viszont soha nem akar olyan erős lenni, hogy pozitìv legyen.

nem èrtem, biztosan nem kèstem le mert szabályosan napra pontosan jön meg, 28 naposak a ciklusaim ès a lehetsèges peteérésem előtt màr 3 nappal előtte elkezdtem a tesztelèst.

nem ezen múlik hogy mikor vagyunk együtt mert ettől függetlenül mikor tudunk együtt vagyunk, csak szeretnèm tudni, mikor van ovulàcióm.

van valakinek tanácsa?

Lehet hogy vissza kéne térnem a 7000 forintos clearbluera?

Az a teszt eddig napra pontosan kozepidoben kimutatta.

ez most nem...


2013. jún. 11. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a fajta teszt nekem nem vált be. 13. napon kezdtem a tesztelést, azonos időben, állandóan negatív volt. Teljesen elkenődtem, hogy biztos nincs peteérésem, rosszul csinálok valamit...Ahhoz képest terhes lettem. :)
2013. jún. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

én most megint csináltam egyet belőle és most meg értékelhetetlen volt...

nem értem ezt az egészet, 3280 forint volt de már bánom, hogy nem a clearbluet vettem, az vagy üres karika, (ha még nem várható peteérés 24-36 órán belül) vagy mosolygós smiley (amikor a peteérés bekövetkezik 24-36 óra múlva) és még soha nem csalódtam benne.

csak annyira ritka, hogy patikában kapni, hogy amikor már az 5. patikában jártam aznap és ott sem volt, akkor mondtam, hogy na jó, adjon valami másikat.

már bánom.

2013. jún. 11. 17:53
 3/3 anonim válasza:

Én is vettem ilyen tesztet,20-as eröségüt.Nekem bevált!10. napon kezdtem és a 12.napon erösen pozi volt,utána már negativ.A netröl is rendeltem egy másik fajtát 25-öst,az nagyon halványan volt pozi,pedig egyszerre teszteltem!

sokat számit h mikor csinálod,és mennyit iszol elötte.

Sok sikert a babához!

2013. jún. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!