Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Július 11 én volt meg utoljára...

Július 11 én volt meg utoljára. Vasárnap kellett volna megjönnie azóta semmi mai tesztem is negatív. Soha nem késik nekem mindig megjön pontosan nem stresszelek semmi egyéb. Ilyenkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 18:00
 1/1 anonim válasza:
Szia. Szerintem a tesztek eleg megbizhatoak. Azt hogy nem jott meg sok sok minden befolyasolhatja,nem csak a stressz. Lehet peldaul kornyezet valtozas. Nekem peldaul 3 honapig nem jott meg amikor kulfoldre koltoztem,gondolom a hirtelen valtozas miatt,pedig elotte nekem is ugyan ugy napra pontosan jott meg mint neked.. Azert ha felkeresel egy orvost azzal nem arthatsz!
2013. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!