Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs semmi terhessegi...

Ha nincs semmi terhessegi tunetem (csak pozitiv tesztek es menzesz elmaradas) akkor elhalt a terhesseg? Mult kedden kellett volna megjonnie! 19. Napon volt ovum 28 napos ciklusbol!

Figyelt kérdés

dokim szerint megeshet mert nincs semmi tunetem a terhessegre...

2 mmes valamit latott mehen belul, sargatest van...

Hetfon tesztelnem kell hogy erosodik-e a csik...

Harmadik terhessegembol lenne o a masodik baba... Elso ket alkalommal teszt se kellett mert mindig megvolt a mellfajdalom es hanyinger.Most semmi nincs!

3.an kontroll...


2013. aug. 23. 12:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#1vagyok.

Addig semmi. Minden uh elött aggódtam én is. A dokit is kérdezten hogy nem kellett volna már érezni a tüneteket...mindig azt mondta majd jön az is ne aggódjak.

És jött is...Szerencsére már túl vagyok rajta.

15+4 hkm

2013. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

legyen igazad! Igazatok! :)

Azért lehet biztosabbnak érezném a dolgot!

2013. aug. 23. 15:25
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem semmi bajom nem volt a 11 . hétig...aztán utána....arról jobb nem beszélni...addig örülj, amíg így érzed magad!!!
2013. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

hát ez nekem mindenesetre furcsa...


Nekem mikor még a tesztek negatívak voltak már úgy fájt a mellem, hogy őrület volt!

Olyan hihetetlen, hogy nem feltétlen jár ezzel a terhesség...

2013. aug. 23. 16:00
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem egy deka tünetem nem volt se a lányommal (2 éves), se most (29 hetes)!
2013. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!