Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető, hogy 5 hetes...

Elképzelhető, hogy 5 hetes terhesség még nem látszik az ultrahangon?

Figyelt kérdés

a voltam uh-on a kórházban. Számos pozitív teszten vagyok túl. Egyből megjelenik a két csík és egyforma erősségű már. Ma viszont az uh-on nem láttak semmit. Se petezsák, se semmi.12mm-es méhnyálkahártyám van. Tesztelnem is kellett, ami halványabb lett mint az itthon, de azon is egyből megjelent a csík. Azt mondták valószínű más a tesztek érzékenysége. Az uh-s nő azt mondta, hogy ez még nagyon korai volt, hogy jöttem és hogy nincs terhességre utaló jel. Akkor mitől pozitív a tesztem és mitől van megvastagodott nyálkahártyám. Lesz ebből még baba ugye? Nagyon félek.



Csatolom a görbémet is:


[link]


Igazából foganhatott a 19-én, de 21-én is. Ha az utóbbi, akkor viszont még 5 hetes sem vagyok. De hogy mutathatta a teszt a 11. dpon-n, hogy terhes????



2014. márc. 14. 13:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Igaza volt az ultrahangon a nőnek. Baromi korán menté.l Az esetek nagy többségében még nem látszik semmi az 5. héten, de attól még terhes vagy. Nyugi 2 hét múlva már valószínű, hogy szívhang is lesz.

Boldog babavárást és ne stresszelj!

2014. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

tényleg nagyon korán mentél. ha minden igaz, 1,5 hete volt a beágyazódás.

a teszt azért pozitív mert a hormon már termelődik, de ultrahangon még nem lehet látni.

2 hét múlva már tuti fog látszani, én is 7 hetesen mentem először :)

2014. márc. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%

Kívánom,hogy ugy legyen ahogy az előttem szólóak írtak!

Nekem mindegyik babamat a kimaradt vérzés napjától számítva 1-2napon belül "megállapította "az orvos mikor uh ramentem.(27-28napos ciklusnal,tehat kb 15-17.dpo napon )

Nem tudom nálad miert nem talált semmit,lehet mondjuk h ciklus végen fogant,bar a diagrammod nem ezt mutatja.

Sok sikert!

2014. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen az Uh gép.

Nekem a kimaradt mensi után 3 nappal már lehetett látni felritkulást/ petezsákot.

És tutira középidőben volt Pé-m.


Szerintem ne aggódj, várj 2 hetet addigra már szívhang is lesz. Ha nincs vérzésed, nagyon erős görcseid akkor Én nem aggódnék a helyedben:)

Ha viszont nem sikerül megnyugodnod akkor irány egy magándoki.

2014. márc. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, anno nekem 4+4 hetesen 2 mm petezsák és 24 mm nyálkahártyàt láttak! Szerintem is korán mentél! Drukk, hogy meglegyen a baba!:)
2014. márc. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.még az jutott eszembe,h lehet azert pozi a teszted,mert vmi elindult es a szervezeted termete a hcg-t.Az uh pedig szert nem mutatta a babat.

Remelem,hogy megis sikerült neked es később ott lesz!!

2014. márc. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

nekem 6 hetesen látta a doki először, szerintem nyugi, menj el 2 hét múlva

(amúgy mi az a dpon?)

2014. márc. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem,hogy később látszodni fog.Volt már egy terhességem és akkor 5hét 4 naposan látszodott a petezsák.Tényleg nem tudom mit gondoljak.Elindult vmi de megszakadt?Akkor miért egyre erősödik a teszt?Dpo azt jelenti,hogy pé után hányadik nap...
2014. márc. 14. 18:00
 9/22 A kérdező kommentje:
15-16 dpon megállaitotta a terhességet?Azt higyan?Akkir mut látott?Nekem viltak inszeminácioim és ilyenkir csak mundig a felritkulást keresték...
2014. márc. 14. 18:03
 10/22 anonim ***** válasza:

Június 4.en volt a vérzésem,es 28.pozitivat teszteltem!volt uh is nyomon követés 18.volt ovum.Julius 1.en az uh mar látta a petezsakot.

Másik gyermekemmel.nov 30 utolso vérzés es dec 28.an mar szinten latszodott.

Szerintem ez másoknál is igy van,ha közép időben fogan a baba es nem ciklus végen.

Szivhang vizsgálat pedig ra 2hetre volt.

2014. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!