Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Zárt petevezetékek, mégis...

Zárt petevezetékek, mégis pozitív teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Áprilisban 2 év próbálkozás után volt egy átjárhatósàgi vizsgálatom, ahol kiderült, hogy mindkét vezeték elzàródott.

Ebben a hónapban késett a havim, gondoltam csinálok egy tesztet,úgysem lehetséges, hogy pozitív legyen. Mikor megláttam a 2 csíkot, azt hittem kàpràzik a szemem.:-)

Szép erős tesztek lettek, Maria Romed. (Délutániból)

Ma megint teszteltem,pozitívak, de picit halvànyabbak. Jól látszanak, de halvànyabbak. Gabriel, és Illa tesztek voltak. Az Gabriel halványabb.

Volt már valaki így? Baba lehet, vagy ciszta, vagy mi? Nem is értem.

Pénteken megyek dokihoz.

Köszi:-)


2014. jún. 17. 21:35
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%
drukkolok hogy baba legyen es remelem minden rendben lesz majd
2014. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyosak vagytok nagyon! :)

Írok majd pénteken este, hogy mit mondott az orvos.

2014. jún. 18. 08:04
 13/49 anonim ***** válasza:
100%

Nekem novemberben volt átjárhatósági vizsgálatom 3 év próbálkozás után, egyik oldal teljesen zárt volt, másik oldal minimálisan volt átjárható. Orvos szerint kb. 4% esély volt a természetes terhességre, ezért lombikot javasolt. Decemberben voltunk konzultáción a lombik miatt, januárban már nem jött meg, természetes úton teherbe estem. Elmaradt mensi után 1 héttel esti vizeletből erős pozitív lett a tesztem. Csak azért teszteltem, mert menni kellett volna vérvételre a lombik miatt, és nem akartam feleslegesen kidobni a pénzt az ablakon, de nem gondoltam volna, hogy kismama vagyok. Most a 27. hétben járok, és eddig minden rendben. Egyszer már menstruáltál az átjárhatósági után, ugye? Mert szerintem akkor ne izgulj a méhen kívüli miatt, mert annyi az esélye, mint másnál.

Szorítok!

2014. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Először is gratulálok neked! :) Igazán csodás a történeted.

Nekem mind a kettő teljesen zárt volt.

Igen, egyszer már megjött az átjárhatósági óta, most kellett volna másodszor. 27-én voltunk a Kaáliban, ott a bal petefészekben volt egy 16mm-es tüsző.

Nekem is délutániból lett pozitív.

Olyan jó lenne, ha igazad lenne, és nem lenne méhen kívüli, bár még azt sem hiszem el, hogy baba lehet.

2014. jún. 18. 13:05
 15/49 anonim ***** válasza:
100%

13-as vagyok, ugyanígy voltunk:)

A Kaáliban mondták nekem is, hogy szépen látszik, hogy megindult a petesejtem. És utána meg is termékenyült:)

Szorítok holnap!!!!

2014. jún. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:

De jó! :)

Köszönöm, aranyos vagy. Nagy félek.

2014. jún. 19. 18:20
 17/49 anonim ***** válasza:
100%
na ha voltál a dokinál írj.
2014. jún. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
100%
Na mi történt?
2014. jún. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nemrég jöttünk meg a dokitól.

Van egy 8x3mm-es petezsàkom méhen belül!!!!:-):-):-)

Olyan boldog vagyok,remélem minden rendben lesz. Július 2-án megyek vissza,remélem lesz addigra benne valaki.:-)

Köszönöm a drukkot!!!:-)

2014. jún. 20. 18:39
 20/49 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gratulálok! Nagyon megérdemled Őt.:-)
2014. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!