Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22. napja késik. Az összes...

22. napja késik. Az összes létező teszt negatív volt, de egyrészt sosem késik a menzim (a max eddig 2 nap volt) másrészt hányingerem van, fáj a mellem, a derekam, és furán vagyok. Járt már így valaki?

Figyelt kérdés

Van esetleg itt olyan, akinek szintén nem mutatta ki a teszt a terhességet? Csütörtökön megyek dokihoz, de már alig bírok magammal... Létezik ilyen? A neten láttam vagy 200 ilyen sztorit, és nem akarom elhinni. Egy ismerősöm szintén, még 11. héten is negatívat tesztelt. Mi okozhatja ezt? Oké, tudom, alacsony hcg szint. De konkrétabban. Egészséges babát szült, 11. héten negatív teszttel...

Kérem szépen, olyan írjon, akinek van vagy hasonló tapasztalata, vagy értelmes válasza. A "menj el orvoshoz, majd megmondja" válaszok köszi, már megvannak...

Csütörtökig kell tartani bennem a lelket :D


2014. júl. 12. 11:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első gyermekemnél minden teszt negatív volt,elmentem orvoshoz elküldött uh-ra negatív,írt fel gyógyszert,hogy megjöjjön a menszeszem 2 darabot bevettem és elkezdtem hányni,vissza mentem ,hogy hányok a gyógyszertől,újabb uh 15 hetes terhes voltam.
2014. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

az is simán lehet, hogy egyszerűen csak kimarad, az is teljesen természetes dolog egy nő életében:)


hányingered van: mert front van, folyton durvameleg vagy hideg, a vérnyomásod is furán lehet


fáj a melled: mert meg fog jönni ugye nemsoká, ha kimaradt egy ciklus, derekad szintén ezért.


én nem hinném magamról, hogy terhes vagyok.

2014. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A menj el orvoshoz az miert nem jo..22napja kesik mar reg elkellett volna menned..es amugy meg csak ő tudja megmondani ezt te is tudod..nemtudom volt e mar cisztad baratnőmnek attól maradt ki egy teljes hónap es a masodik hónapban meg kèsett..de ő elment orvoshoz!
2014. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
:( te is tudod hogy kb 98% esély van rá hogy nincs baba. Ennyi idősen kb 25000 egységnyi hcgnek kellene lennie a véredben (ez a normál tartomány alsó határa), ezerszer annyinak amennyit a teszt kimutat. Én nem tudom elképzelni hogy valakinek ENNYIRE alacsony lenne. Esetleg valamilyen betegség következtében egyáltalán nem termel hcg-t, mert ugye pontosan nem is tudják a szerepét, szóval talán nem létfontosságú hormon, de hát na. Ez nagyon-nagyon-nagyon-nagyon ritka.
2014. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A nagyon-nagyon-nagyon ritka azt jelenti, hogy létezik kivétel.


Egy ismerősöm volt úgy, hogy már jócskán gömbölyödött a hasa, de a tesztek még mindig negatív eredményt mutattak.

2014. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mint azt írtam, csütörtökön megyek orvoshoz. És nem azért, mert link vagyok, hanem mert mindenki szabin van, és mostanra kaptam időpontot. Sajnos a frontokra nem tudom ráfogni a hányingert, mert nem vagyok frontérzékeny. Sosem voltam. Nem túlzottan "reménykednék", ha nem érezném úgy.... Nem vagyok a menzi előtt tesztelgetős, kétségbeesős fajta. És sosem volt cisztám. Nem tudom...
2014. júl. 12. 14:16
 7/18 anonim ***** válasza:
En drukkolok! Ilyen iranyu tapasztalatom nincs, nekem most van epp egy olyan rovid ciklusom meg fura tuneteim, hogy azt hittem, baba, de mara megjott. Remelem, nalad az lesz, ami neked a legjobb, es kivancsian varom, hogy mi lett! Megirod majd?
2014. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok mi lesz Veled! Írd meg!
2014. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Naná, mindenképpen írok majd :) Csak azt nem tudom, hogy bírom ki csütörtökig :/
2014. júl. 12. 17:27
 10/18 Manka68 ***** válasza:
Ha valaki terhes, akkor hcg VAN a szervezetben. Anélkül nem maradna meg a baba. akinek nem mutatja ki a teszt, az vagy csak egyszer tesztelt túl korán, vagy rossz volt a teszt, vagy nem jól használta a tesztet, vagy olyan sok folyadékot ivott, hogy nagyon felhígult a vizelet. Biztosabban ki lehet mutatni vérvétellel a hcg-t, ott nem lehet hibázni. :-)
2014. júl. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!