Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol érdemes csináltatni az...

Hol érdemes csináltatni az inszeminációt, melyik városban?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy Győr lombik szempontjából sikeres, esetleg ott akkor az inszemináció során is ilyen figyelmesek?

2014. júl. 22. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ott érdemes csináltatni, ahol laksz. (vagy a legközelebbi helyen, ahol van rá lehetőség)
2014. júl. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, csak én hallottam pár rémhírt, hogy itt vagy ott nem olyan sikeres mint más városban.
2014. júl. 22. 11:36
 3/4 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, oda érdemes menni ahol a legközelebb van a lakóhelyedhez. Én Pesten a János kórházban kezdtem májusban, de mivel csak halogatták a dolgot és mindig beszedettek velem mindenfélét, augusztusban váltottam. Most Székesfehérvárra járok, hétfőn lesz inszem. Nem bántam meg, mert az átjárhatósági után hamar hazaértünk,nem kellett órákat utaznom.
2014. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előző válaszoló vagyok: Teljesen mindegy hol csinálják, ha a sors úgy hozza, megmarad a baba. :)
2014. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!