Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tervezett babák szülei:...

Nem tervezett babák szülei: hogyan sikerült be a baba?

Figyelt kérdés
Hogy fogadta az apa, és a család? Hány évesek voltatok, amikor jött a baba? Együttmaradtatok utána a párotokkal?

2015. márc. 16. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hugom spirál mellett jött össze. Öregszülőknek nem tetszett a dolog.
2015. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én 18 éves voltam az első babánál , még nem volt meg az érettségim , érettségi után kezdtünk volna próbálkozni a párommal.

Gyógyszert szedtem már akkor másfél éve, a menstruációm igen csak rendszertelen volt mindig , hol jött ,hol nem így azzal nem foglalkoztam .

Amikor elkezdtem vérthányni akkor mentem be az SBO-ra , hogy biztos gyomorfekély. A nőci közölte ez nem gyomorfekély ez bizony baba :D

Első dolgom volt elmondani a páromnak , nagyon ledöbbent de boldog volt . A család annyira nem fogadta jól de aztán minden rendben lett, támogatnak minket és imádják a mostmár 2 unokájukat.

Kérdező, Te is teherbeestél?

2015. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Èn 33 èves (sem) voltam, amikor egy petevezetèkkel mensi utáni napon összehoztuk. Fèlreèrtèsből, rohantam utána wc-re, de már mind1 volt :)

Most vagyok 24 hetes, fèrjem 37 èves múlt.

2015. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23 éves voltam, férjem 25. Egész életemben ötször menstrualtam gyógyszer nélkül, sőt 20 éves korom után már sokszor azzal sem tudták meghozni. Jártam rengeteg orvosnál, mindenki azt mondta, hogy az okát nem tudják, de hormonok alapján inkább vagyok férfi mint nő, egyedül a mellem árulja el, hogy nő vagyok, amúgy minden jegyem férfias. Azt mondták, hogy ebből természetes úton nem lesz gyerek, de lehet, hogy segítséggel se. Ennek ellenére egy alkalmat leszamitva mindig védekeztünk. Egyszer nem, és megfogant a fiunk. Először kétségbeestünk, de aztán felváltotta a hatalmas öröm. Mindenki jól fogadta, a férjemmel szóba se került emiatt a válás. Kicsit máshogy kell élnünk az életünk mint terveztük, de nem bánjuk. Lehet, hogy több gyerekünk nem lesz, nem tudhatjuk. De azért azóta MINDIG védekezünk, mert most még nem akarunk kistesót.
2015. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem vedekeztunk,illetve megszakitassal.de azert mert tudtuk hogy ha veletlen ,terhes lennek,nincs kulonosebb akadaly(sot szerintem ferjemtol ez kisse tudatos is volt,de nem vallja be:) ).en a huszas eveim elejen ,o a vegen jar.mindenki orult neki ,leszamitva az en apam.de vele sosem volt felhotlen a kapcsolatom,igazabol nem is ertem ,nem kertem es nem varok tole semmit.sot senkitol.ha valaki segit az jol jon szivesen fogadom,de beertem volna annyival hogy orul.meg sem kerdezte a nemet,korat.semmit.szoval osszessegeben jol elvagyunk ,32.hetben jarunk.voltak hullamvolgyek,nem konnyu es hirtelen is jott.pl sokat jartunk szorakozni,cigiztem is (igaz nem voltam nagy dohanyos ,volt h napokig nem cigiztem),aztan ez egyik naprol a masikra megszakitani ,neha hianyzik ,mint az is pl hogy dolgozni jarhassak,edzeni stb.de hat ez csak atmeneti,ettol meg nem er veget az elet,plane hogy ferjemnek nagyon jo csaladja van rajuk szamithatok ,hogy babaznak sokat ,igy marad idom magamra is
2015. márc. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!