Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi a valoszinusege hogy...

Mennyi a valoszinusege hogy terhes lennek?

Figyelt kérdés
A tortenet roviden: normalis menstruaciom kb aprilis 20 a kornyeken volt. Majd 2 hetre ra enyhe barnazasom volt 1 csep es csak a wc papiron vettem eszre. Azota viszont semmi. Nem jott meg. A barnaza 2 napjan vedekezed nelkul volt egyutt a parommal egyebkent ovszerrel vedekezunk. Mar igencsak kellet volna normalis vezesemnek lennie. Par napja az egyik eggyut let utan volt 1 csepp ver az biztos hogy nem az volt tipp otlet? Mennyi a valoszinusege a terhessegnek? Teszet kene vennem tudom de meg varni szeretnek vele mert esdig mindig tesz elvegzese utan jott meg kb 2 oraval..

2015. jún. 10. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát igen... jól látod a helyzetet... tesztet kellene venned... csak az fogja megmondani.
2015. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Maximum meg is nyugodsz, ha a teszt elvégzése után 2 órával meg is jön :)
2015. jún. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

69,69%!!!

Hidd el, mi nem tudjuk megmondani.

Még várj pár napot, utana tesztelj! :)

Amugy örülnél a babának vagy nem?

2015. jún. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az egyik szemem sirna a masik nevetne:) 2 eves lesz nemsokara a lanyunk meg varnank 1 -2 evet a kistesoval de termeszetesen a kezdeti sokk utan varnank. :) eppen azert wicces hogy nen tudom elsonteni hogy most mivan mert mar voltam terhes tehat ismerem tudom milyen erzes de most nem feltetlenul olyan... Par nap es tesztelek hatha megjon addig meg Vagy utanna. Sajnos tablettat nem tudok szedni voltak problemaim vele es igyis ugyis ovszert javasoltak kiegeszito vedekeznek igy matadtunk csak annal. Folyamatosan nezem hogy milyen fogamzasgatlot hasznaljak de a spiraltol tartok azt majd kesobb a tobbiben megy egyszeruen nem bizok
2015. jún. 10. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:
77, 77%!!! Mi bajod van?????
2015. jún. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!