Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiváncsi vagyok ki fog pozit...

Kiváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni július végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés
Uj honap, uj remeny, ismet 😊
2015. júl. 25. 13:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/291 anonim ***** válasza:
Ja, Dius voltam :)
2015. júl. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/291 anonim ***** válasza:

Az 5. valaszolo vagyok, Noemi :)

Mi juniusban dontottuk el,hogy johet harmaska de mivel a ferjem kulfoldon (is) dolgozik tehat ingazik igy nem tudtunk ovukor egyutt lenni csak joval utana azota nem volt itthon vagyis most szerdan jott haza ezert igazabol nekunk ez volt az elso eles honapunk.

Bar lehet,hogy most is lekestuk az ovut, 21.re irta ciklus.hu de en 22.en ereztem az ovus tuneteket es a ferjemmel 23. tudtunk egyutt lenni eloszor ugyhogy majd meglatjuk mi lesz.

2015. júl. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/291 anonim ***** válasza:

Zsu, igen, én is így voltam az Utroval, nem jött meg míg abba nem hagytam és a hőm se esett le. Ráadásul olyan peches is vagyok, hogy kifogtam eyg tesztet ami szinte mindig halvány pozi volt... Ilyen volt most pl [link] , még jó, hogy elmentem vérvételre és kiderült, hogy nincs is semmi, másképp megint azt hiszem, hogy elvetéltem, mint áprilisban. Akkoris ugyanezt a tesztet használtam, halvány pozik voltak, elkezdtem vérezni, rohantama dokihoz, de nem látott semmit, elküldött vérvételre, az is negatív volt. De mivel én állítottam, hogy több pozi tesztem is volt, azt hittük, hogy kémiai terhesség volt, így kaptam Utrot, mert nekem is februárban volt vetélésem. De most jöttem rá, hogy csak a teszt szórakozott velem, az utro miatt meg tüneteim is voltak, úgyhogy hagyom a francba az egészet...

Niki

2015. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/291 anonim ***** válasza:

Megy a drukk mindenkinek!!!!

Előző babánál is használtam one step tesztet akkor azonnal sikerült.De azóta hallottam rosszakat is róla.Érzem az ovus fájdalmat de még csak tetnap volt jól látható csík de még nem volt olyan erős mint a controll.Ma vagyok a 16 cn.

Meglátjuk.

2015. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/291 anonim ***** válasza:

Ivett újra.

Ki ért az ovu tesztekhez?

Én előző babánál használtam akkor azonnalssőbb. bejött,meg most kezdtem,túl sok tapasztalatom nincsen.

Most csináltam meg és pozi a 16 cn.,mikor elvileg 28-29 naposak a ciklusaim.Legutóbb 31 napos volt a ciklusom lehet ezért van most kicsit később?Hamarabb is szokott ovum lenni.

2015. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/291 anonim ***** válasza:

Kérdező, igen igen a gyertyaállás illetve kispárnát is lehet használni. :)

Niki, az utrotól nekem is voltak tünetek.Sőt mikor abba hagytam rá két napra onnan tudtam,hogy megfog jönni a mensi,hogy eszméletlenül görcsöltem. Most utoljára annyira sikerült begörcsölnöm,hogy azt hittem mehetünk az ügyeletre. :( Nagyon megijedtem.Aztán másnapra megjött tartott 1napig + 3 nap barnázás és viszlát....

Amúgy progi hiányos is vagyok. :(

Remélem 24-én a meddőségibe mondanak valami okosat.Azt csinálnak amit akarnak velem csak történjen már valami. :)

Zsu voltam

2015. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/291 anonim ***** válasza:

Ivett vagyok,szerintetek ez már pozi vagy csak holnap lesz az?

[link]

2015. júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/291 anonim ***** válasza:
Yvett, ez nem pozi még.
2015. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/291 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mia vagyok, már a korábbi hónapokban is benne voltam.

Májusban teszteltem pozitívat, de sajna 7. héten elvetéltem.

"Hivatalosan" szeptemberben lehetne próbálkozni, elején telik le a 3 hónap, de most picit aggódom, mert nincs semmi tünetem, pedig szerdán kéne megjönnie, ilyenkor mell már fájni szokott, most viszont csak szúr néha az egyik, és magas a hőm is...

Eddig csak 1 menses volt, most kellene jöjjön a 2.

Elvileg peteérés után voltunk csak együtt úgy. Remélem, Nektek sikeres hónap lesz! :)

2015. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/291 anonim válasza:
Sziasztok! Niki vagyok én is :) 3.babára gyúrunk, pénteken volt peteérésem, ovuteszt,hő és a fájdalom is igazolta :) Így 8.ára nem várom:) Sajnos Ir-es vagyok, így nehezebb teherbeesnem, de ebben a hónapban nagyon bízok:)
2015. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!