Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiváncsi vagyok ki fog pozit...

Kiváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni július végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés
Uj honap, uj remeny, ismet 😊
2015. júl. 25. 13:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/291 A kérdező kommentje:
Niki, ennek a tesztnek a neve Cykloteszt v mi? 10-es erossegu ugye? Sajna nekem is ugyanilyen volt meg marciusban, azota nem veszek csak Gabrielt, bar a ket honapja az is atvert egy halvany csikkal.
2015. júl. 26. 22:09
 32/291 anonim ***** válasza:

Andi vagyok!

Azokhoz lenne egy kérdésem akik már szülte.

Tudom nem egészen ide tartozik, de kitapintottam a méhszájamat,

Lehetséges szerintetek hogy még mindig van bent varrat a méhszájamon, én úgy éreztem 22 hónapja szültm, bocsi, csak kicsit furi hogy még nem szívódott fel.

2015. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/291 anonim ***** válasza:

Sziasztok megint Andi vagyok!

Csak azt szeretném még kérdezni hogy rendelt-e már valaki vaterás terhességi tesztet?

Én rendeltem 20 db-ot, 1000 ft-ért úgy hogy tudok majd tesztelgetni :)

2015. júl. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/291 anonim ***** válasza:
Sziasztok Viki vagyok nekünk a 4. hónap próbálkozás agusztus 8-ra nem várom
2015. júl. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/291 anonim ***** válasza:

Andi egy darabig én is onnan rendeltem, de nekem nem vált be a vaterás teszt. Ahogy olvasgatom egyre több rá a panasz is. Nálam pl. állandóan mutatott halvány második csíkot aztán a végén mindig megjött.Február óta x-epilt használok de most júliusban ez is átvágott áll pozitív tesztem volt.

Most 4-én ha nem jön meg (ami lehetetlenség hogy ne jöjjön meg) nem is csinálok tesztet mert 14-én megyek nőgyógyászhoz beutalóért.

Nagyon boldog lennék ha nem kéne mennem a meddőségibe. Attól félek a legjobban,hogy újra megcsináltatják velem az átjárhatóságit ami nekem rosszabb volt mint bármelyik fogászati kezelés. :(

Zsu voltam

2015. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/291 anonim ***** válasza:

Ivett vagyok,én azt hallottam ál pozi teszt nincsen.

Én vaterás tesztet használok,ovu és terhességi tesztet is.Legutóbb is ezt használtam.Ami nekem fura az ovu tesztbe hogy tegnap voltam a 16 cn.,és tegnap,volt egyedül pozi közeli a teszt,szerintem ma lesz full pozi.Kicsit később mint előző ciklusban mondjuk akkor nem használtam ovu tesztet,csak a tüneteket éreztem.Most egy kicsit később volt minden.Én is sok panaszt hallottam rá,ha legközelebb rendelni kell megpróbálom a davidot.

2015. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/291 anonim ***** válasza:

Ki hova valósi?Melyik kórházba illetve orvoshoz jár? :)

Én 1 hónapja még a Margit kh-ba jártam a Szikszayhoz előző havi írásaimból pár ember talán emlékszik is hogy mennyire dicsértem.Most tőle váltam meg 90%-ban végleg.Most másik két orvoson agyalok ugyan abban a kórházban,de majd ha itt az idő eldöntöm melyik lesz a befutó végleg. :)

Zsu voltam.

2015. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/291 anonim ***** válasza:

Sziasztok. az előző csopiban is benne voltam, május óta próbálkozunk, ez a 12. dpos-tesztem vasárnap reggeli első pisiből: [link]


Szerdán reggel újra tesztelek. Emi :)

2015. júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/291 anonim ***** válasza:

Andi vagyok :)

Veletek volt már hogy elöbb volt peteérésetek?

2015. júl. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/291 anonim ***** válasza:

Jah amúgy én dombóvári vagyok!

Ez egy kis város tolna megyében, itt csak egy kórház van, de mehetnék még Kaposvárra is az Kislányomat Dváron szültem, és Lakatos Drúrhoz jártam, valószínűleg megint hozzá megyek majd :)

2015. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!