Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért tesztelnek olyan sokan...

Miért tesztelnek olyan sokan az apuka nélkül?

Figyelt kérdés

Nekem annyira furcsa, hogy mennyien az apuka nélkül tesztelnek. Miért nem együtt teszteltek?

Nem szeretnétek együtt átélni azt az örömöt, hogy gyereketek lesz? Vagy ha esetleg negatív, nem jobb, ha ott van a párotok és megvigasztaljátok egymást?


2016. febr. 14. 10:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért még nem a szülés pillanata...csak egy teszt.
2016. febr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Apuka 6-ra jár dolgozni én pedig 8-ra. Tudni akartuk, nem akartuk hétvégére hagyni, ezzel mindketten egyet is értettünk mivel eleve késett már.
2016. febr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én pl már azért nem tesztelek Párommal mert nagyon sokszor jártam úgy,hogy volt valami halvány,de jól kivehető pozi tesztem ami sajnos nem erősödött.(volt amikor mensi kimaradása után pár nappal is).Persze mindig mutattam szegényemnek.Örültünk és persze utána csalódtunk...Most ha pozit tesztelek és nem erősödik el se mondom mert nem akarom stresszelni ezzel megint..persze ha lesz szépen erősödő pozi tesztem akkor szólok neki is és akkor együtt csinálunk majd tesztet is amikor már biztos a baba :)
2016. febr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Azert ez szerintem egyáltalán nem úgy működik, mint a filmekben.. Eleg, ha en csalódok a negatív teszt miatt. Volt már halvány pozitív tesztem es mégis megjött. Úgy gondolom, jobb hogy nem tudott róla. Raadasul korábban kelek mint ő. Majd ha egyértelmű pozitív lesz, akkor felkeltem ...
2016. febr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De miért jobb, ha nem tud róla? Nem tartozik rá is?
2016. febr. 14. 10:52
 6/23 A kérdező kommentje:

El se tudom képzelni, hogy le tudnám tagadni a negatív teszt miatt a rossz hangulatomat és ne beszéljek vele erről.

Viszont amikor együtt teszteltünk negatívat, megölelt, megpuszilgatott és mondta, hogy biztosan hamarosan 2 csíkosat tesztelünk.

2016. febr. 14. 10:56
 7/23 anonim ***** válasza:
74%

Miért kéne együtt tesztelni? Nem a teszt a lényeg, hanem az eredmény. És az eredmény akkor is az, ha éppen a tesztelés pillanatában ott van apuka, meg akkor is, ha nincs.

Meg aztán azért attól, mert két fél kapcsolatban van, az még nem jelenti azt, hogy állandóan egymás nyakán lógnak, vagyis mindig pont egyszerre tudnak egy helyen lenni. Pl. nálunk is volt olyan, hogy mire én felkeltem, addigra a férjem már elment a munkába.

Nem gondolnám, hogy ez akkora jelentőséggel bírna, hogy ezt is együtt kéne végig csinálni.

2016. febr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt még hozzátenném, hogy nyilván az eredményt attól el lehet mondani a másiknak, akkor is, ha éppen negatívat tesztel az ember. A kettő nem zárja ki egymást, de szerintem ilyen nincs, hogy együtt kellene lennie a két félnek a teszt pillanatában is.
2016. febr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nálunk is 1-1,5 órával korábban jár dolgozni a párom, de este mindig van időnk egymásra. A nemvárt után 7-8 nappal teszteltünk este, amikor terhes voltam már egyértelműen mutatta ez is. Ott ugráltunk örömünkben, meg vagy 10 percig csak öleltük egymást, szerintem igenis van akkora dolog ez, hogy együtt teszteljünk. :)

Első UH-ra is úgy mentünk, hogy ő is el tudjon jönni, hogy ha bármit is lát/nem lát az orvos, azt együtt éljük át.

2016. febr. 14. 11:17
 10/23 A kérdező kommentje:
Persze, nem kell, csak nekem furcsa, de mindenki csinálja úgy, ahogy nekik jó. :)
2016. febr. 14. 11:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!