Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért tesztelnek olyan sokan...

Miért tesztelnek olyan sokan az apuka nélkül?

Figyelt kérdés

Nekem annyira furcsa, hogy mennyien az apuka nélkül tesztelnek. Miért nem együtt teszteltek?

Nem szeretnétek együtt átélni azt az örömöt, hogy gyereketek lesz? Vagy ha esetleg negatív, nem jobb, ha ott van a párotok és megvigasztaljátok egymást?


2016. febr. 14. 10:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ti azt írjátok, hogy kirekesztjük a férjeket/apuka jelölteket....A kirekesztés nem itt kezdődik. Nekem írtad, hogy biztos nem 2-3 évet próbálkoztunk, írtam is, hogy tényleg nem, de engem nem a negatív tesztek miatt kellett a padlóról felkaparni....Annyira szeretem, amikor ítélkeztek...Minden terhességem elsőre összejött! Csak nem mindegyik maradt velem, na akkor kell oda apuka, nem pedig amikor a pisibe mártom az indikátort.
2016. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

21-es teljes mértékben igazad van!Sajnos én átéltem mind a 2 oldalt....elvetéltem majd azóta nem jön a baba....lassan 4 éve várok egy igazi pozi tesztre és ezért nem is "avatom" be Páromat az első halvány csíkba...

3-as

2016. febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
2 x ment el a baba. Pozitív tesztek öröm aztán össze szakadás lelkileg. A páromat jobban meg viselte min tengem. Én valahol felkészültem rá lelkileg h lehet belőle vetélés. Ezért nem tesztelünk már együtt. Én úgy döntöttem hogy ha pozitív lesz megint akkor másnap vagy még aznap együtt csináljuk meg de úgy hogy már van idő pont is orvoshoz mert azonnal kapok gyógyszert.
2016. febr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!