Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért tesztelnek ennyien...

Miért tesztelnek ennyien sokan már a nem várt menstruáció napja előtt?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 16:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
30%
Még maguk sem tudják.
2016. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
42%

En az elso ket gyerekkel csak akkor teszteltem, amikor nem jott meg a mensim.

A harmadiknal harom nappal korabban es azert, mert az elso ket gyerek is megfogant az elso probalkozos honapban, sejtettem, hogy a harmadiknal sem kell sokat varni. Pozitiv is lett a teszt.


Most vagtunk bele ujra, ez az elso ciklus, amikor nem vedekezunk. Ismet tesztelni fogok, mert kozben olyan egeszsegugyi problemam lett, ami miatt allandoan gyogyszert kell szednem, de terhesen valtanom kell egybol masik fajtara. Elore nem irtak fel, de ahogy pozitiv a teszt mennem kell orvoshoz es valtani amilyen hamar csak lehet.


Egyebkent meg nem teljesen mindegy, hogy ki mikor tesztel?

Felolem mindenki azt csinal, amit szeretne, amig engem nem bantanak. Ez meg aztan tenyleg nem faj senkinek. :)

2016. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
36%
Miert kerdeznek ennyi baromsagot raadasul allandoan ugyanezt????
2016. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
87%
Én nagyon rosszul viselem a bizonytalanságot, ezért inkább tudjam, hogy meg fog jönni. Eddig 3 terhességnél teszteltem a nemvárt előtt, mind a háromszor már korán jelzett a teszt. Egyszerűen szeretem tudni, mi a helyzet velem. Számomra a biztos rossz is jobb, mint a reménykedés.
2016. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
93%

Én is szoktam tesztelni néha a 11.12.dpo körül.

1,kb senkinek semmi köze hozzá

2,nem más pénzén veszek tesztet

3,nem pakolok fel minden hónapban negatív tesztet,hogy "látjátok a csíkot?"(soha nem tettem még fel)

4,nem másnak "ápolni" a lelkemet. De igazából engem nem érint rosszul ha negatív. És akkor? Ha megunom,akkor abbahagyom. Mint a fiamnál. 3 évig tesztelgettem,majd mikor megfogant a fiam akkor pont nem érdekelt. 7 hetes voltam mikor előszőr teszteltem. Számomra ez nem rágörcsölés,csak kiváncsiság. Ennyi. Igazából senkinek semmi köze hozzá:)

2016. febr. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Nem értem mi ez a sok támadó jellegű komment. Kérdeztem valamit, érdeklődtem, erre minden 2. kommentelő kb. olyan jellegű választ ad, hogy én vagyok a világ szemete egy ártalmatlan kérdés miatt.

Nem lógok itt egész nap, nem találkoztam még ilyen kérdéssel, viszont tele van olyan jellegűvel, hogy a 9. dpo-s full negatív tesztbe beleképzelik a pozitívat, itt még megerősítést is kapnak, majd 5 nap múlva depisek, amilor mégis megjön. Ezt nem értem, hogy ezt miért sinálják egymással.

De elnézést, hogy fel mertem tenni egy kérdést. :)

A normális válaszokat köszönöm. :)

2016. febr. 22. 07:06
 17/31 anonim ***** válasza:
Én nem várt előtt 3-4 nappal csináltam, pozitív lett :)
2016. febr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

"Nem lógok itt egész nap, nem találkoztam még ilyen kérdéssel, viszont tele van olyan jellegűvel, hogy a 9. dpo-s full negatív tesztbe beleképzelik a pozitívat, itt még megerősítést is kapnak, majd 5 nap múlva depisek, amilor mégis megjön."


És ez téged miért zavar?

2016. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, ritkán vagy itt, de mégis feltűnő jelenség még neked is. Én naponta egy órát vagyok itt, de kész röhej, hogy néha mi van itt ebben a témában. Egy nappal szex után tesztelnek és hasonló ostobaságok. Teljesen megértem a kérdésedet.
2016. febr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 mandiga ***** válasza:

Én korán tesztelő vagyok, szeretnék nagyon babát. Hogy miért tesztelek korán? Így legalább tudom, hogy összejött, vagy nem. Meg mikor késik, igen, akkor kell tesztelni, nekem késik, tesztelek, negatív, reménykedek. Elfogadom, hogy most sem sikerült, és bízom a következő hónapban.

A negatív teszteket én sem értem miért teszik fel a gyakorira. Én tettem fel pár tesztet, halvány "pozi", de mégsem baba. Érdekelnek a tapasztalatok, hátha valaki járt már úgy mint én. Valahol meg jó ezeket a dolgokat megbeszélni, nem zúdítom rá a családtagjaimra, így idegenek válaszolnak, bármi is legyen az, elgondolkodok.

Tapasztalatcsere, remény, öröm. Néha jó "kikiabálni"

dogokat.

2016. febr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!