Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért tesztelnek ennyien...

Miért tesztelnek ennyien sokan már a nem várt menstruáció napja előtt?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 16:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Szigorúan csak a kérdésre válaszolva: mivel a tesztek egyre olcsóbbak, elérhetőek és csupán egy néhány perces folyamatról van szó.

Én inkább azokat nem értem, akik több napos késés után itt tesznek fel "lehetek terhes?" kérdéseket, tüneteket keresgélnek, ahelyett, hogy néhány perc alatt bizonyosságot szereznének.

2016. febr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Én személy szerint azért teszteltem mindig idő előtt, mert 9 éve próbálkozunk, 8 sikertelen lombikunk volt, aztán utána 2 vetélésem egymást követő ciklusban (valószínűleg a sok hormon miatt). Az orvos mondta, minél korábban teszteljek, hogy a vetélést elkerüljük, és ha plusz a tesztem, azonnal menjek hozzá, és ad progeszteron pótlást ami megtartja a babát. Most így vagyok terhes. Úgyhogy igen, van olyan aki brahiból csinálja, de van olyan is, aki nem.
2016. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Azért hogy neked is legyen mit kérdezni!

Egyébként van akinek muszáj,ugyanis olyan hormonális problémája van,ami miatt olyan készítményt kell szednie amit már a várható menstruáció előtt el kell kezdeni.Többek között én is így voltam ezzel.Nem kell ezeket a nőket bántani,épp elég a maguk baja is!És neked viszont nem hiszem hogy szarabb az életed attól hogy vannak ilyen kérdések! Remélem kimerítő választ kaptál,és kívánom hogy ne kerülj soha ilyen helyzetbe!

2016. febr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
35%
Ja és 1,5 év az semmi,az átlagos,így persze hogy nem értheted...a 7-8-9 év a valami! Azért kíváncsi lennék hogy 6 év után is ilyen nagyképű lennél-e ebben a témában kedvesem? Ezzel a kérdéssel beletenyereltél rendesen a közepébe!
2016. febr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Tipike, nem kell végletekben gondolkodni. Azért lássuk be, hogy nevetséges aktus után két nappal tesztelni és hasonló. A teljesen nyilvánvalóan negatív teszteket feltölteni.
2016. febr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
30%

Tényleg hagyjátok már ezt a kiosztogatàst meg bunkózást, a kérdezőben semmi gyűlölködés nem volt, ti meg csak osztjátok, hogy mekkora szemét.

Nem ő tehet arról, hogy nem jön nektek baba.

2016. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Szerintem ezeknek a válaszoknak a nagyrésze nem is a kérdezőnek ment, hanem annak, aki hülyének nevezi a tesztelőket,reménykedőket.

Örülök, hogy vannak, akiknek nem kell ilyeneken agyalni és várni, de azokkal érzek jobban együtt, akik várják a babákat. Én is tesztelős vagyok, mert kíváncsi a természetem... :)

2016. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Senki nem nevezte hülyének a kérdezőt,soha nem szoktam személyeskedni.De én személy szerint nem láttam még ovu után két nappal tesztelő kérdést....

És a véleményem pedig az hogy de igen ő nem gondolta át a kérdés súlyát.Ennek ellenére mint ahogy én is elmondhatom a véleményemet erről így ő is elmondhatja róla,kérdezhet is.Csak adja isten hogy nehogy a másik oldalon találja magát egyszer.Ennyi.És a másik hogy én személy szerint főleg az ilyen kérdésekre kattintok rá,mert engem érdekel,és ha tudok segíteni az meg már csak hab a tortán,mert jó érzés.Ezért vagyunk.De ha már segíteni nem tudunk akkor ne ártsunk.Nincs ebbe semmi végletesítés,és én senkit nem okolok azért mert nem tudok teherbe esni,sőt én már berendezkedtem az esetleges gyermek nélküli életre is,nem fogok magamon eret vágni,ha ezt dobja a gép!Viszont segíteni amiben tudok mindig fogok,és mindig is lesz véleményem azokról akik csak megszólni tudják a másikat.

2016. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Tipike nagyon nem rad ertettem h lehlyeztel bárkit is! Masikkerdesnel szó szerint ez tortent a kerdezovel, ezert irtam!
2016. febr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Én pedig nem rád értettem a választ természetesen,azzal semmi gond nem volt.Akire értettem az fogja tudni :)

A legfontosabb hogy segíteni kell,ha nem tudunk akkor ne bántsunk,ez a lényeg,és azt hiszem ezzel mindenki egyet is ért,akiben van jóindulat.Emlékszem egyszer feltettem egy egészen jól látható pozi tesztemet,mert volt ilyen de nem maradt meg,és akkor egy hölgy a végén beszúrt egy választ az ő pozitív erős tesztjével,hogy látod ez a pozitív,az ötödik gyerekemmel vagyok terhes.Nekem akkor már az is nagyon fájt,most akkor milyen lehet ha valakit még le is hülyéznek hozzá.Én túl vagyok azon a fázison mikor lelkileg össze vagy törve és szenvedsz,és nem érzed magad teljes értékű nőnek,de ahhoz kellenek ezek a megtapasztalások és csalódások,amiken keresztül megyünk.Már nincs ilyen nem is tesztelek csak néha :) Csak azért írtam le ezeket hogy hátha az is megérti aki gorombáskodik ezekkel a nőkkel.Nők vagyunk mind,próbáljuk megérteni azokat is akik előbb tesztelnek.

2016. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!