Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valóban baba van a dologban?

Valóban baba van a dologban?

Figyelt kérdés

7 hónapja nem szedek fogazásgátlót! 28 napos a ciklusom mindig pontosan szokott jelentkezni azóta is hogy nem szedek fogamzásgátlót, azonban ebben a hónapban nem jött meg 10. -én kellett volna megjönnie! "barnázgatás" viszont van de nagyon enyhén. Csináltam tesztet ami halványan de kivehetően pozítiv lett. Csináltam még pár tesztet és volt közötte pozitív de negativ is bár azok nem voltak egyforma tesztek.

Dokihoz hétfőn megyek addigra kaptam időpontot és addig Magne B6 kell szednem ...

Félek nagyon mi lehet :(


2016. jún. 16. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
én elmentem volna az ügyeletre. barnázással én sos kaptam időpontot anno dokinál, utrogestant adott egyből.
2016. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Fel is hivtam azonnal az orvost azt mondta hogy Hétfőn menjek és addig szedjem a gyogyszert de miota szedem mintha javult volna a helyzet bár nem tudom ez a Magne B6 tol lenne. De semmi hasfájas görcsölés nem jelentkezett remélem nem is fog

De féleg hátha nagy a baj :(

Neked elmulott a gyogyszertől??? Minden rendben volt?

2016. jún. 16. 11:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az én dokim sem ad addig progeszteron pótlást, amíg z uh-n nem látszik a petezsák. Nekem Magne B6 mellé, No-spát és Rutascorbint kellett szedni.
2016. jún. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen most kicsit megnyugodtam :)

Csak annyira bizonytalan vagyok hogy mi lehet :( hétfőig várni hogy egyáltalán van baba :( hiába van pozitiv teszt ideges vagyok

2016. jún. 16. 12:21
 5/10 anonim ***** válasza:

igen, el!

amúgy az én dokim azt mondta, nem árt az utrogestan senkinek, inkább szedjem az egy pötyre is.

nem is volt semmi, 3 éves ikreim vannak :-)

2016. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Uristeen de jó :) gratulálok a picikhez :)

Ugy bevagyok ilyedve csináltam 4 tesztet abból 3-nál ott a halvány csík az egyiknél elég erős :)

Reménykedem hogy nem lesz baj

2016. jún. 16. 14:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia, hogy vagy? ÍRd meg,mi volt a dokinál.
2016. jún. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Valóban baba volt csak elvetéltem :(
2016. jún. 20. 20:58
 9/10 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom, és tudom, hogy nem vigasztal, de biztosan jó okkal történt így!

ugyanakkor, ha megengedsz egy tanácsot, szerintem válts orvost.

sok boldogságot kívánok neked!!

2016. jún. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :(
2016. jún. 22. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!