Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek normális dolog...

Szerintetek normális dolog egy erőszakból fogant gyereket megtartani?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki 16 éves, és nem régiben megerőszakolta egy hajléktalan a munkahelyétől nem messze.

A rendőrök, az édesanyja és a nőgyógyász azt javasolta, hogy vetesse el a gyereket, mert egyrészt nem tudni, hogy egészséges lesz-e, másrészt folyton a nemi erőszakra fogja emlékeztetni. De ő nemet mondott mert nagyon szeretne gyereket. Szerintetek ez normális? Mit mondhatnék neki ha kikéri a véleményemet? (Ja és most kb 5 hetes)



2016. júl. 6. 12:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
16%

Mióta adnak a rendőrök életvezetési tanàcsokat? Gyàmügy mit szól?


Kamu

2016. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
25%

szerintem az se normális,hogy kamu kérdéseket írsz ki unalomból.


egy 16 éves még alapesetben is ritka,hogy szülni akar,még a szerelmétől sem,nemhogy egy erőszaktevő hajléktalantól.Kamu

2016. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

1. nem unatkozok

2. nem kamu kérdés

3. azt írtam le, amit a barátnőm elmesélt!

2016. júl. 6. 13:06
 14/24 anonim ***** válasza:
75%
Ja persze akkor biztos azért erőszakolt meg egy 16 éves kislányt mert gyereket szeretet volna.... Ez abszurd... Magáról nem tud gondoskodni... Nem hogy még látogassa a gyerekét akit nemzett még gyerektartást se tudna fizetni... Meg örökre meg pecsételte egy fiatal lány életét... 22 N
2016. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
17%
Én seholsem írtam ilyet. De mivel ő az apa vannak jogai. Azért kívàncsi lennék a gyerek mit fog hozzá szólni, ha megtudja hogy erőszakból lett.
2016. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező ha kamu a kérdés ez nagyon rossz vicc mert nem egy ilyen esett történt. Mellesleg írtam hogy sajnálom a barátnődet és együttérzek vele mert engem is megerőszakoltak 18 évesen csak hogy engem nem egy hajléktalan hanem a saját párom.... Hál istennek nem lettem terhes... Mellesleg mivel nincs 18 éves a barátnőd a gyámügyisek elfogják venni a tőle a babát ha megszülni... Kivéve ha a leendő nagyszülők át veszik a gyámságot amig a barátnőd be nem tölti a 18-at. Bár kétlem hogy bármelyik szülő képes lenne erre. 1 megerőszakolták a gyermeküket.. 2 vegyék gyámság alá azt a babát akit egy undorító féreg nemzet? Nem nem hiszem hogy képes lenne bárki erre. Remélem hamar be látja a barátnőd hogy most az abortusz lenne a legjobb megoldás... 22 N
2016. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
15-ös bocsi el felejtettem oda írni hogy a 10-es válaszolnak írtam aki azt állítja hogy szeretné hisz ő az apa... 22 N
2016. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%

Ez tényleg annyira kamuszagú. Feljelentést tesz a rendőrségen, de nem kér esemény utánit? Max. egy hete tudhat arról, hogy terhes. 3 hete történhetett az erőszak. Ne mondja már, hogy túl van az egészen, és a gyerekhez való viszonyában minden rendben lesz. Az apa ismert egyáltalán, a rendőrök elkapták, vagy csak egy fantom?

Ha tényleg minden igaz, amit a barátnőd mondott, akkor szerintem igazából pszichológus segítségére lenne szüksége. Valamiért magát hibáztathatja a történtekért, a gyerek megtartása lenne a vezeklés.

2016. júl. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
63%
Nen is tudom mit gondoljak... Mert ha valoban volt nőgyógyászati vizsgálat stb akkor lehet hogy tényleg megeroszakoltak... Elsőre ugy tunt nekem mintha a barátnőd teherbeesett volna ed nem eroszakbol csak hirtelen ez lenne a fedosztori a terhességére... Máskülönben nem ertem miert akarná megtartani.. De ha valoban ugy zajlottak az események ahogyan írtad akkor valoban azt kell eloszor isbtisztan latni hogy a leendő nagyszülők vállalni akarjak e.. Majd irj hogy alakul a dolog.
2016. júl. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

A barátnőm bevallotta, hogy nem erőszakolták meg, hanem egy buliban feküdt le egy sráccal és kiszakadt az óvszer. Inkább hazudott, hogy elkerülje a szégyent. :(

2016. júl. 7. 10:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!