Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt mellett is...

Negatív teszt mellett is lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés
A menzesz első napján amikor nem jött meg csináltam egy tesztet és negatív lett. Predictor early-t.Tavaly volt egy petefészek cisztám és még mindig nem rendeződött a mensim,tablettáról letiltott az orvos,gumit használtunk amivel soha semmi gond nem volt. Mensi utolsó napja után voltunk együtt 3 nappal.Utána kezdődtek az enyhe alhasi szurkálások amik azóta is tartanak,kiegészülve nagyon durva mell fájdalommal.közel 18 napja tart,lenn vagy fenn szúr,egy belső égő érzésem van időnként,az alhasi részen.Tegnap csináltam meg reggel a tesztet ami egyértelműen negatív lett de még azóta sincs menstruációm.Azzal a lendülettel el is mentem a nőgyógyászhoz aki megnyomkodta a hasam,és azt mondta nem érez semmit.Csütörtökre adott hüvelyi uh-ra időpontot.Nekem azért fura ez.mert a kisfiammal semmi ilyen nem volt.Még egy gyereket nem szeretnék mert a fiam sérült,újabb gyereket ezért is nem szeretnék vállalni.
2016. júl. 19. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem öt nap késés után mutatta ki a teszt először, hogy terhes vagyok.

Csütörtökön tud a doki többet mondani, esetleg elküld vérvételre.


Az is lehet, hogy más áll a háttérben, főleg ha védekeztek.

2016. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem valószínű, hogy terhes vagy.

Lehet, hogy a ciszta miatt nem jött meg, az okozhat ilyet.

De majd a hüvelyi UH-on úgy is kiderül.

2016. júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát,csütörtökön minden kiderül de addig szét idegesítem magam....Ez a teszt amit vettem azt írja hogy már a mensi előtt 6 nappal is kimutatja a terhességet ha nem jön meg.A ciklusomat kiszámolni lehetetlenség mert minden hónapban más a hossza,van hogy csak 1 nap.Annyira gyenge hogy egy csomag betétet két hónap alatt se használok el....Nagyon el vagyok keseredve....
2016. júl. 19. 11:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, előfordulhat bármi. Nőgyógyászati gondjaid is voltak, azok miatt is késhet. Viszont rendeletetésszerű gumihasználat mellett (ha csak ki nem lukadt, ami a valóságban nagyon ritkán fordul elő)a menstruáció utolsó napján vajmi kevéssé esélyes. Gondolom együttlét végeztével szoktátok ellenőrizni a gumit, ha nem volt vele gond, akkor ne aggódj. Ha pedig ilyen nyomós ok miatt nem szeretnél több gyermeket, akkor keresni kell egy véglegesebb módszert, a kiritériumok sem szigorúak, ha bizonyíthatóan tartós beteg/illetve súlyos fogyaékkal született gyermek van a családban, akkor el kell köttetni a petevezetékedet (már feltéve, ha genetikai oka van és semmiképp sem akarsz kockáztatni) és egy életre levan a gond. Utána már tényleg csak fehér holló számban akadnak balesetek. Mondjuk a férjednek lényegesen kisebb beavatkozás lenne ez, nálunk ezt Ő vállalta be magától a második fiunk után(aki sajnos szintén tartós beteg, genetikai háttérrel és a vele való foglaklkozás amúgy is kimeríti minden erőnket, így akkor sem vállalnánk többet, ha garancia lenne arra, hogy egészségesen születik).
2016. júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az előző cisztám hormonális ciszta volt,az is hasonlóan szurkált de ott a mellem nem fájt...:(
2016. júl. 19. 11:16
 6/9 anonim ***** válasza:
A melled szerintem azért fáj, mert meg akar jönni.
2016. júl. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen,ellenőrizni szoktuk de nem láttam rajta semmit.És a mensi utáni 3.napon voltunk együtt.Szóval lehet hogy történt valami.A dokival azt beszéltük meg a ciszta után megnézünk egy fél évet hogy rendeződnek a dolgok.De elég össze vissza alakult.Mivel császáros voltam,nem javasolta a spirált,és nem tudom hogy így egy gyerekkel elkötnének e engem.De ha most ne adj Isten nem vagyok terhes utána járok annak amit írtál.Autista a kisfiam,a spektrum elején van de így is itthon vagyok vele.Emiatt nem vállalnánk mi sem másikat.
2016. júl. 19. 11:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nohát, sajnálom. Az autizmus spekrumzavar nálunk is megvan, de a mi prücskünk itt nem állt meg, van neki még mellé más is,(genetikai eredetű-, nagy szerencse, hogy nagyobbik gyerek makk egészséges,és nem is hordozza a hibás gént szerencsére, leszűrték rá) ezért több gyerek itt sem lesz már. A férfi részéről ez nagyon egyszerű bavatkozás, a nőknél bonyolultabb, de mi mindketten vállaltuk volna, a férjem mondta, hogy megkímél ettől, a corporális császárom épp elég volt műtétnek. A legjobbakat kívánom és szorítok Neked, biztosan nem lesz semmi gond.
2016. júl. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon kedves vagy!
2016. júl. 19. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!