Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi+negativ teszt. Lehet...

Mensi+negativ teszt. Lehet terhesseg ettol fuggetlenul is?

Figyelt kérdés
Egyutt voltam a baratommal mensi utanna napon,ra 25 napra megjott (tartott 5napot) mivel rosszul voltam utanna teszteltem (negativ lett) es ra 48orara a masodik is...volt valaki igy,h az egyuttlet utanna kb 4heten tesztelt negativ volt 2x is es megis baba lett a vege?
2016. júl. 21. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez tökéletesen ki van zárva.

Egyrészt, mert igen ritka, ha valakinek akár minimális pecsételő vérzése is van, ha teherbe esett.

Az még ritkább, ha teszt negatív, és mégis van baba.


A kettő együtt nagyjából olyan eséllyel fordul elő, mint a lottó ötös.


Az viszont elég gyakori, ha valaki nem védekezik rendesen, és aztán hónapokig bebeszéli magának, hogy biztosan teherbe esett, és a fejfájástól kezdve a gyengébb vérzésig mindent terhességi tünetnek gondol.

2016. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez az első kérdésed, akkor is mindenki leírta, hogy nem vagy terhes (privát üzenetnél láttam az azonosságot, bocsi)


4 héttel az aktus után a tesztről már lemászna a két csík és kiverné a szemedet.

Ráadásul meg is jött a havid, ami ugye annak a jele, hogy nem vagy terhes.


De ha ennyire nem hiszed el a válaszokat, akkor egyrészt ne tegyél fel több kérdést, másrészt keress fel egy nőgyógyászt, és legalább neki hidd el, amit mond.

2016. júl. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!