Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki segítsen, előváladékból...

Valaki segítsen, előváladékból, lehet-e terhesség?

Figyelt kérdés

A barátommal gumival védekeztünk, de mikor "ráültem" lovaglóban, akkor vettem észre, hogy a hasa előváladékos volt, ami hozzáért a szeméremdombomhoz és a csiklómhoz. Letöröltem a kezemmel őt is és magamat is. A ciklusom 15.-16.napja körül történt. Lehet-e ebből terhesség?

Kíméljetek, kérlek a "ne szexelj" féle válaszoktól! Köszönöm a válaszokat!



2016. júl. 25. 18:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, én (sajnos?) nagyon túlparázós vagyok. Szóval végülis szerinted, ennyitől lehetett baj?
2016. júl. 26. 14:34
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem. De anno én is ezt hittem volna a kitűnő "óvatos légy, mert rögtön teherbeesel azonnal!!!" felvilágosítási kampánynak köszönhetően.
2016. júl. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon, a hasznos válaszodat, neked is! Igen, rengeteg 1 csepp is elég, ha a hasadhoz ér és bumm baba lesz.- féle dolgot olvasni, pláne, hogy itt a GyIK-en mindenki így lett terhes, spontán... Ezért is ijedtem meg. Remélem, akkor nem kell ennyitől félnem. Ha valaki még írna választ, örömmel fogadom.
2016. júl. 26. 16:42
 14/18 H_Vivien ***** válasza:
65%
Nem értem, ha túlparázós vagy, azon miért nem "parázol", hogy védekezés nélkül élsz szexuális életet? Nem bántásként írom, csak valahogy nem értem. Nyugi, terhes nem leszel, hacsak nem rendelkezik a párod spermája földöntúli képességgel és ficánkolt Beléd, aminek ugye az esélye 0. Ha nincs peteérésed akkor sem esel teherbe, ha Beléd élvez, de ezzel nagyon kell vigyázni, mert elég soktényezős a dolog. Csak egy ötlet: védekezzetek és akkor nem kell túlaggódni a dolgot. A megszakításos szex pedig nem védekezés. Tanács egy kisgyermekes anyukától :)
2016. júl. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Először is szeretném leszögezni, hogy SOHA nem volt még olyan alkalom, hogy ne védekeztünk volna. Az óvszer felhúzása előtt lett előváladekos a hasa, majd mikor "elkezdtük a dolgot", és rámfeküdt, akkor éreztem, hogy olyan. Letöröltem a kezemmel mindkettőnket. Azért köszönöm a válaszod!
2016. júl. 28. 09:38
 16/18 A kérdező kommentje:
És gratulálok a gyermekedhez!
2016. júl. 28. 09:52
 17/18 anonim ***** válasza:
Leírja, hogy GUMIVAL védekeznek, aztán te meg kiselőadást tartasz neki arról, hogy miért olyan gyökér, hogy nem védekezik. Istenem a szövegértés... Remélem a gyerekednek megtanítják az iskolában, mert tőled biztos nem ragad rá semmi..
2016. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ma megjött, végül!:)
2016. aug. 5. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!