Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 6. napján ilyen ovu...

Ciklus 6. napján ilyen ovu teszt? Lehetséges a közelgő ovu vagy kémiai terhesség lehetett?!

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból megcsináltam és mivel 21-én volt egy nagyon halvány pozi terhességi tesztem. Lehet, hogy kémiai terhesség és azért mutatja ezt az lh teszt, mert még van egy pici hcg a szervezetemben? Vagy csak egyszerűen pár nap múlva ovu várható?? 35 napos ciklusaim vannak. Köszi a válaszokat!


[link]



2016. júl. 26. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hcg tesztet csináltál? Ha Lh teszt és ilyen,azt kell mondjuk ovu közeledik.Megismételném a hcgt akkor kiderül mit jelent ez az ovu teszt :)
2016. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nekem is 36-40 napos ciklusaim vannak (voltak), én csak 10. napon csináltam az első LH tesztet, és tök sokszor volt ilyen, vagy ettől még picit erősebb. aztán PÉ-kor meg full erős a 2. csík is. amikor terhes lettem, az LH teszt egyáltalán nem ilyen volt, a tesztcsík szinte vörös, míg a kontroll sokkal sokkal halványabb, mint normál esetben. LH hormon alapból van a szervezetedben, és ha jól sejtem ez egy érzékenyebb típusú teszt, így természetesen halványan megjeleníti az alap LH szinted!
2016. júl. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azért nem csináltam hcg-t, mert a 21-i halvány pozi után 22-én megjött.. Elvileg ciklus 20. napja körül szokott lenni ovu, ezért nem értem ezt a mait. Csodálkoznék, ha ebből az ovu tesztből csak kb. két hét múlva lenne pozitív. Holnap reggel csinálok akkor egy hcg-t, csak azt gondoltam, hogy tuti nem baba, mivel megjött.. Szerintetek?
2016. júl. 26. 17:05
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja és ez egy 20-as érzékenységű ovu teszt volt. De az nem lehet, hogy volt egy kémiai és azért jelez most az lh teszt?
2016. júl. 26. 17:07
 5/15 anonim ***** válasza:
Kozeleg az ovu.. ennyi.:)..
2016. júl. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt 1 csíkos ovutesztem és teljesen pozitív sem.
2016. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
oké, hogy közeleg, de még csak a 6. napon vagyok, 35 napos ciklusokkal :) Nem korai még ahhoz? vagy még két hétig nézhetem a halványabb tesztcsíkot? :)
2016. júl. 26. 17:42
 8/15 anonim ***** válasza:
2es vagyok, megismertem a tesztet, ezért írtam hogy érzékeny teszt :) (használtam egy pár ciklusban), és ez alapból nagyon ritkán hófehér. ez egyáltalán nem erős második csík. nekem is ilyen volt 10. naptól szinte mindig. és aztán pozitív meg csak 22-28. napon lett...
2016. júl. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Oké, koszi, akkor majd kesobb fogok csak ovutesztelni :)
2016. júl. 26. 18:28
 10/15 anonim ***** válasza:
én is ráértem volna 16. napon elkezdeni, de úgy voltam vele, 70 Ftos teszt, nehogy.... :D persze sosem lett hamarabb pozitív
2016. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!