Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni 2016. szeptember végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Új hónap, új remény, új izgalmas várakozás együtt.


Egy régóta futó kérdéssorozat újabb állomása, ahova várok szeretettel minden régi és új tagot, nyomonkövetőt, érdeklődőt.


2016. aug. 30. 14:05
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/207 anonim ***** válasza:

Boldog szulinapot az erintettnek :-)


En pontosan egy het mulva tesztekek, ha nem jon meg, akkor leszek a 30. ciklusnapon.


A nyolcadik pozitiv lh teszt utan feladtam, eldontottem, hogy nem fogok ezen idegeskedni. Ha ebben a honapban sem jon ossze a teso, elkezdem ismet az orvoshoz es vervetelre jarast.


SAI

2016. szept. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/207 anonim ***** válasza:

Mindenkinek nagyon szepen koszonom a szulinapi koszontest ;)

Nem napkam sajnos ket csikot, sok sok negativ teszt utan tegnap reggel megjott :(

4 napot kesett... olyan furcsa a szervezetunk, olyan tunetek jelentkeznek amibol teljesen azt hiszed na most biztos sikerult, de nem... (nekem furcsa, elottw sose tapasztalt alhasi tompa szurkalodas, fejfajas na meg a 4 napos keses)


Mindenkinek nagyon szurkolok a pozitiv teszthez!


Maduixa.

2016. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/207 anonim ***** válasza:
100%

Első clostys hónap bukás. Ma elkezdtem barnázni.

Z.

2016. szept. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/207 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Sajnálom akinek megjött!

Z a barnázás még nem jelenti azt,hogy nem sikerült!Hol tartasz most a ciklusba?

Nekem ilyen a görbém...szerintem rossz helyre húzta már megint az ovumat..ráadásul tegnap barnáztam úgyhogy reménykedek egy picikét :)


[link]


Nicol

2016. szept. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/207 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.


Sajnos ma megjött, ahogy szokott... Talán majd a következő hónapban. :)


Gratulálok azoknak, akiknek sikerült! :)

2016. szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/207 anonim ***** válasza:
100%

Ez a 29.ik napom. 28-30 nap között szokott lenni a ciklusom. Részemről a pár nappal ezelőtti negatív teszt és a mai kezdődő barnázás kizárja a reménykedést

Z

2016. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/207 anonim ***** válasza:
100%
Z!! Tudod a remény hal meg utoljára ;) kitartást èn drukkolok!!!
2016. szept. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/207 anonim ***** válasza:

Sziasztok itt a hőgörbém, ami nem valami biztató, de azért reménykedek! Holnapra vagyok visszahívva a dokimhoz...


[link]


Tudom, hogy holnap még semmit nem fog látni, de talán kicsit megbiztat Ő is!Szorítsatok kérlek!

Katica

2016. szept. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/207 anonim ***** válasza:
100%
Szorìtok neked minden rendben lesz !!! Vica
2016. szept. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/207 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. En holnap veszek tesztet es ha nem jon meg akkor csutortok reggel tesztelek egyet :) tuneteim pont ugyanugy illenek mensire mint babára :)
2016. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!