Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni 2016. szeptember végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Új hónap, új remény, új izgalmas várakozás együtt.


Egy régóta futó kérdéssorozat újabb állomása, ahova várok szeretettel minden régi és új tagot, nyomonkövetőt, érdeklődőt.


2016. aug. 30. 14:05
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/207 anonim ***** válasza:
100%

Sziaasztok.

Jelenleg október közpére nem várom...nagyon nem....

A múltkor rendesen megviccelt a szervezetem...

Nem baj nem adtuk fel. Fogtam és minden teherbeeséssel kapcsolatos dolgot kizártam ( hőmérő,számolgatás ).

Hagyom hogy magátol menjen a dolog bár ez eddig is igy volt.

Kicsifiam beteg. Így kicsit feszült vagyok.

A folyásom tőbb de átlátszó. Párom szerint nőttek a melleim :D bár ez igaz mert szűkek a melltartóim.

Gratulálok a pozisoknak.

A többieknek meg sok pozit kívánok!

"Kis"

2016. szept. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/207 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én mára nem vártam eddig nem is jött meg viszont a gyógyszertári tesztem negatív lett :O.Nem értem akkor pár napja miért lett a facelle jól látható halvány pozi....a cicik tegnap óta fájnak és megvannak duzzadva...

Nicol

2016. szept. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/207 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!Én most olvastalak végig titeket.Nagyon jó kis csoport :) Szívből gratulálok a pozitív tesztelőknek :)

Mi ebben a hónapban kezdtük,3. babát szeretnénk. 29-30. ára nem várom.Kislányunk az 5. próbálkozós hónapban sikerült a kisfiúnk pedig elsőre. Kíváncsi leszek most meddig kell várnunk a tesóra.Várom már a hónap végét nagyon izgatott vagyok. Akik pozit teszteltek mikorra tervezik,hogy mennek dokihoz?

Puszi Mindenkinek!

Nati <3

2016. szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/207 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok.

A gyógyszer mentes hónapomban, így alakulgatok... :)


[link]


Talán végződhet még jól, nagyon bizakodunk a párommal!

Ha mégsem, akkor újabb clostys hónap következik...

Nicol, lehet, hogy a teszted tévedett(nem a facelle), dokinál még nem voltál, vagy egy vérvételen az tutit mondana.Szorítok!

Tesztelés előtt állóknak megy a drukk, pozi teszteseknek nagy gratuláció!!!

Katica

2016. szept. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/207 anonim ***** válasza:
100%

Katica bíztató a görbéd :)!Drukkolok!

Nekem ma is nega a tesztem úgyhogy várom a mensit...

Nicol

2016. szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/207 anonim ***** válasza:

Nicol, nagyon sajnalom hogy negativ lett a teszted :(


Hany napja kesik? Milyen tuneteid vannak? Szedsz esetleg progeszteront vagy iszol palastfu teat? Az kitolhatja a mensit.


Maduixa.

2016. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/207 anonim ***** válasza:
100%

Ha a múlt havi mensimet nézen 2 napja.Ha a ciklus.hu jelölését nézem akkor ma vagyok 14 dpo-n...nem szedek semmi progit.

Tettem ki kérdést görbével,teszttel ha érdekel valakit nézze meg :)

Nicol

2016. szept. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/207 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Első gyógyszer (fogamzásgátló)mentes hónapom volt ès hètfő óta kèsik. Ma teszteltem egyet, de negatìv lett. Nem tudom mi van. Igaz nem reggeli vizeletből teszteltem ès medi labos tesztem volt otthon. Szerintetek mèg bizakodhatom kicsit?
2016. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/207 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Nicol, nagyon sajnalom.

Katica, szep gorbe :-)


En jovo heten szerdan megyek dokihoz, akkor leszek elvileg 5+4, de mivel a nemvart elott hat nappal mar jol lathato pozitiv volt a tesztem, szerintem hozom a 6+ kort is akar. Remelem minden rendben lesz.


SAI

2016. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/207 anonim ***** válasza:

Katica, hogy alakult ma a hőd?


E.

2016. szept. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!