Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni 2016. szeptember végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Új hónap, új remény, új izgalmas várakozás együtt.


Egy régóta futó kérdéssorozat újabb állomása, ahova várok szeretettel minden régi és új tagot, nyomonkövetőt, érdeklődőt.


2016. aug. 30. 14:05
 201/207 anonim ***** válasza:

Szia Cz!


Barnazas mellett vannak kisebb menszi szerű görcseid is? Sajnos este én is találkoztam egy barna folttal;igy elmentem orvoshoz. Szigorú 2 hetes pihenést irt elő,semmi munka. Majd akkor fog ultrahangozni is. Most barnazas nincs,de menszi szerű görcs igen. Pozitiv tapasztalatokkal adhatnátok reményt,hogy nem lesz gond...

Ella

2016. okt. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/207 anonim ***** válasza:
Ella! A görcsök normálisak,ahogy növekszik a méhed,az olyasmi érzés. Nekem a barnázás a fura... Sose volt,csak most. :-( Cz
2016. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/207 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Cz es Ella!

Remelem jol vagytok! Nekem anno a 4-5. het kornyeken azt mondta a doki a barnazasra, h nem kell aggodni, ha csak egy kis barna van, mert a nemvart menstruacio idejeben a nyalkahartya azon resze, ahol nem tapadt meg, levalhat meg. Nyilvan ez attol is fugg, h kinek hol agyazodott be. Szo szerint azt mondta, h "ez a barnazas lesz is meg egy darabig". Igy is lett, mar nem emlekszem meddig tartott, de utana szepen elmult magatol.

Nyilvan nem tudhatjuk, h Nalatok mi a helyzet, csak azert irtam le, h lehet ilyen egyszeru es teljesseggel artalmatlan oka is ennek! :)

Drukkolok nagyon, irjatok, hogy hogy vagytok!

Judy

2016. okt. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/207 anonim ***** válasza:
Köszi Judy! Minden változatlan, tovább barnázok,néha kicsit erősebb is. De remélem erős kis babócám lesz,mint a nővére. Majd írok mi lett. Cz
2016. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/207 anonim ***** válasza:

Cz, hogy vagytok, mi a helyzet feléd? voltál orvosnál?

E.

2016. okt. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/207 anonim ***** válasza:

Teljesen véletlenül keveredtem ide több év után és nagyon jó volt visszaolvasni a topikot.


Remélem mindenkivel minden rendben, és mindenki boldog anyuka azóta. Az én e havi pozitív tesztem egy mindjárt hét éves, cserjés, fürtös kislány :)


Jó egészséget és sok boldogságot mindenkinek!


SAI

ápr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/207 anonim ***** válasza:
Cserjés, azaz cserfes 😁
ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!