Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 honapja kesik, barna folyas,...

2 honapja kesik, barna folyas, negativ teszt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Mult honapban mensi helyett 3 nap barna folyas,egy nap kis verrel.Ebben a honapban mar meg se jott.A hasam folyamatosan gorcsol,mintha meg akarna jonni.Csinaltam mar minden fele tesztet,de mind negativ lett.Terhessegre utalo jeleim nincsenek.

Szerintetek mi lehet?2 het mulva megyek dokihoz,csak akkor kapotam idopontot,de fel szeretnek keszulni,mi lehet a hatterben.



2016. dec. 24. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy terhesség lenne. Ilyenkor érdemes átgondolni, mi történhetett?

- betegség

- fogyás

- stressz

- bármilyen változás az életedben?

2016. dec. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hat en ilyen esetben nem vártam volna ennyit. Amikor surgos Magànba megyek.. kitudja mi a gond. Remelem semmi nagy baj. Nalam 1 hete Kesett, amikor dokinal vtam, 6,5 cmes. Óriási cisztât talált.

Terhes sztem nem vagy

2016. dec. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszotokat.

Igen,az utobbi ket honapban eszmeletlenul stresszes idoszakom van..Van,hogy elajulok es semmire nem emlekszem olyan szinten ideges szoktam lenni.Van,hogy nyugtatot veszek be.

Gondolom akkor ezis befolyasolhatja?

Te ereztel valamit mikor cisztad volt?

Elore is koszonom,ha valaszoltok!

2016. dec. 25. 00:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, a stressz simán kiválthatja.
2016. dec. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Volt mar hogy kesett napokat ,ami visszavezetheto a stresszre.Na de 2 honap?
2016. dec. 25. 00:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Általában èrzem. Nem tudom, hogy pontosan, hogyan de mar szinte pontosan tudom, ha cisztam van! De ez a nagy ugy derult ki h kèsett 5napot (meg amugy 1-2hete fájdalmas volt az egyuttlèt) es dokihoz mentem. Kaptam norcolutot ra. Ahogy règebben ( mert amugy fel evre elmultak a cisztáim, elotte 1,7 evig szenvedtem veluk)

Cickafark furdo kurat veszek ujra! :)

2016. dec. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg menj be kórházban nőgyógyászati Ambulanciára ott azonnal ellátnak
2016. dec. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne mar karacsonykor kuld ambulanciara egy olyan problemaval ami varhat.

Vegyel be naproxent meleg borogatas es unnepek utan menj el

De ha cystad van 2 het mulva is raer

2016. dec. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!