Imadomazautokat kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Ebbe hónapban 5-6.-án rózsaszínes folyásom volt 7-8 barna folyás,9.-én meg olyan híg barna folyás. 10.-én kellett volna megjönnie de csak barnáztam addig mint ameddig a mensinek kellett volna tartania 15.-ig.

10.-én csináltam egy tesztet de negatív lett,tegnap elött is csináltam egy tesztet de az is negatív lett.

Nekem mikor megszokott jönni mindig nagyon erős görcsölésem van, de most az sem volt.

Tegnap reggeltől egész nap majdnem leszakadt a derekam annyira fájt, este meg a hasamba volt valami fura érzés, olyan nyomás érzés de egyáltalán nem hasonlított görcsöléshez!



2017. jan. 19. 06:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jelenleg még mindig nem jött meg,de semmi tünetem nincs, hogy meg akarna jönni, csak fehér folyásom van ami szokott is lenni mindig. Mondjuk ma egyszer mikor elmentem wc-re a wcpapiron fehér-halványrózsaszín volt,nem tudom
2017. jan. 24. 22:52
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet, de tesztet se csináltam azóta
2017. jan. 24. 22:53
 13/14 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el dokihoz?
2017. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha terhes lennél már kimutatná a teszt.Nekem december 18-23ig volt meg és január 19. pozitivat teszteltem.Neked is kikellene mutatnia ha terhes vagy szerintem.
2017. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!