Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ket pozitiv teszt utan egy...

Jokedv kérdése:

Ket pozitiv teszt utan egy hettel kesobb negetiv es verzes. Ez feltetlenul vetelest jenet?

Figyelt kérdés
egy hettel ezelott meg pozitiv volt a teszt, mostmar negativ. Parommal tegnap egyutt voltunk es azutan barnazas, ma meg mar verzes jelentkezet. Ez feltetlen veteles? Volt mar ilyen esetleg valakivel akinek verzes ellenere is megmaradt a baba?
2017. jan. 21. 18:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
kedves mindenki, meg szombaton bementem a surgossegire, ott csak annyit mondtak, nem tudnak mit tenni, uh-n nem latni meg ugyse semmit, a heten egyik nap mennyek el nogyogyaszhoz. Ma reggel el is mentem, ott ugy fogadtak, nem vesznek fel uj beteget, mennyek masik nagyogyaszhoz... aztan csak csinaltak egy olcso terhessegi tesztet amin kijott hogy negativ. nem vizsgaltak meg... kaptam egy igazolast, hogy fel9-fel10. naluk voltam.
2017. jan. 23. 12:00
 12/13 anonim ***** válasza:
Valószinű kémiai terhesség volt akkor. Ha nincsen különösebb bajod akkor nem hiszem hogy nagy baj volna. Ha nagyon erős a vérzésed vagy görcsölsz,menj másik dokihoz. Miota késett a mensid?
2017. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
1 hetet kesett
2017. jan. 23. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!