Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ránézne valaki hozzáértő a...

Ránézne valaki hozzáértő a görbémre?

Figyelt kérdés

11.ére húzta be ovut de 12.én volt és 3x is megemelkedett a hőm a luteálisban. jelezheti ez azt,hogy esetleg sikerült a baba?


[link]


2017. jan. 22. 06:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó helyre húzta be és még sajnos semmi sem biztos. De pár nap és kiderül:)
2017. jan. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem mert 12.én volt ovum,figyelték uh val
2017. jan. 22. 08:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor 12.-en:)

Szerintem nem oszt nem szoroz:)

2017. jan. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát sokat nem segítettél de köszi :)
2017. jan. 22. 10:11
 5/6 anonim ***** válasza:
En ezt jo eséllyel babasnak mondanám, főleg ha ilyen szepen tartja fent magát. Elsőnek abban igaza van, hogy par nap. Sok trifazisos görbe babas görbe, sot!! Sajnos vannak boven ellenpeldak is. Lehetetlen hogorbekkel is esnek sokan teherbe. Mindenesetre ez egy biztato görbe es kívánom, hogy teljesüljön a vágyad!!!! Kitartás!! Ha ilyen szepen fent marad, én tuti ellonek egy tesztet 24en reggel de csak ha nem xepil :-P drukk!!!!
2017. jan. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) miért ez a görbe trifázisos? :O én nagyon nem értek agörbékhez 2 hónapja vezetem,de előző hónapban katasztrófális volt nem is ment 36.7föle. Köszi a segítséget :)
2017. jan. 22. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!