Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ket havi fogamzasgatlo itan...

Ket havi fogamzasgatlo itan egy honap szunet, majd megint egy havi, most babat szeretnenk. Mennyire befolyasolhatta a szervezetemet?

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 18:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Utan*
2017. jan. 22. 18:00
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. Konkrétan mi értelme volt ennek így?
2017. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég rendesen belekutyultál...

Pár hónapot szerintem várjatok, meg amíg rendeződik a ciklusod.

2017. jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Antibiotikum miatt abba kellett hagynom
2017. jan. 22. 20:45
 5/6 anonim válasza:
31%
Szerintem meg semmit. Ugyan már, a mai tablettákban alig van már hormon, pont azért fontos minden nap szedni azonos időben, mert nagyon gyorsan kiürül. Mi magyarok mindenben a hibát keressük a másikban, s persze más felett könnyű ítélkezni is. Egyébként én évekig szedtem, kisebb-nagyobb megszakításokkal úgy 15 évig. És akkor még nem ezek az alacsony hormontartalmúak voltak. Aztán júliusban abbahagytam, novemberben jött meg utoljára. És volt közte olyan ciklus, amikor peteéréskor pont nem tudunk egyáltalán együtt lenni, ha jól emlékszem, kettő is. Ja, és nálam jobban a tablettákat senki sem tudta volna megkavarni. Sosem bírtam azonos időben bevenni, néha kimaradt egy-egy nap, a szünetben is több nap maradt ki, mint kellett volna, meg általában tovább is szedtem, hogy ne jöjjön meg olyan hamar. Felelőtlenségnek nem érzem, meg ha összejött volna, megmaradt volna, de nem jött a tabletta mellett, viszont abbahagyása után 4 hónapon belül igen. Felesleges riogatni a másikat... Ja, és 36 éves vagyok, hátrahajló méhhel, ami mellett állítólag nehezebb is a teherbeesés. Jelenleg 9 és fél hetes kismama vagyok.
2017. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huha, akkor annyira nem erzem a sajatom sulyosnak... Gratulalok a babahoz!
2017. jan. 23. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!