Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszedett már closzilbegyt?...

Kiszedett már closzilbegyt? és mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kèrdèsem hogy hogyan kell szedni ezt a gyógyit mensi előt egy hètel vagy mensi után egy hètel ? Tudom buta kèrdès de el felejtettem mit mondot a doki :/
2017. jan. 22. 18:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
2*1 kell szednem
2017. jan. 24. 08:24
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem napi egyet kellett, de van akinek kettőt kell.

Nekem egy másik doki úgy mondta, hogy a ciklus 5. napjától szedjem, de aki felírta az meg a 2. napjától mondta, szóval én úgy szedtem, meg van az eredménye :)

Nem görcsöltünk mikor vagyunk együtt, de úgy tudom nem jó minden nap, szóval 2-3 naponta azért nem árthat.

Már írtam ide a topicodba.

2017. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Miert pontoztatok le? Semmi rosszat nem ìrtam. Sőt, csak az igazat az E vitamin segit... foleg ha clostit szed az ember lànya! :-) no mindegy.. sok sikert kèrdező! :)
2017. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó :) ès amúgy ki pontozott le?
2017. jan. 24. 17:50
 15/16 A kérdező kommentje:
Sziasztokkkkk kepzeljètek be vált terhes kettem :))))
2017. febr. 25. 15:20
 16/16 A kérdező kommentje:
"Lettem"
2017. febr. 25. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!