Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 26-ra, van már...

Ki nem várja 26-ra, van már valamilyen tünetetek?

Figyelt kérdés

Hogy vagytok éreztek valami terhességre utaló jelet?

Én semmit csak be van duzzadva a mellem,ennyi.Szerintem nekünk ebben a hónapban sem sikerült sajna,pedig jókor voltunk együtt,használok ovutesztet is.


2010. máj. 21. 16:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%

Szia! Én 28.-ra nem várom. Mi is használtunk ovutesztet, meg ez az első Clostylbegytes hónapom. Már 1 éve próbálkozunk sikertelenül. Én most nagyon nem érzem jol magam, hányingerem van, de nem hiszem hogy azért mert összejött volna a baba, szerintem összeszedtem valami virust.

Irj majd, drukkolok nektek!

2010. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Oké írok,hogy mi lesz,lehet nálatok is babó van :)?!
2010. máj. 21. 16:57
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
25-ére nem várom. Két napja van egy kis vérzésem, szédülök, hányingerem van éjszakánként. Remélem, baba. :)
2010. máj. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Sziasztok! Én 27-re nem várom, de tuti megjön, mert nem tudtunk jókor együttlenni, bár ennek annyiból örülök, hogy eddig ilyenkor már mindig tiszta ideg voltam, most, hogy tudom, hogy esélytelen nincs is semmi beképzelt tünetem, mint eddig:-)
2010. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
Én 25-re nem várom... Nem használtunk ovu tesztet, csak a váladékra hagyatkoztunk. No és a szokásos szeretkezések. Mi már majdnem két éve nem védekezünk, de eddig semmilyen praktikát nem vetettünk be. Most kezdtünk bele a meddőségi kivizsgálásba. Valamiért úgy érzem mintha most nagyobb lenne az esélyem... De már nagyon sok ciklus végén csalódtam. Titkon bízok benne, hogy most másképpen lesz. Mindenkinek szorítok!
2010. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
51%
Szia, én 27.-re nem várom. Ma volt agy kis pecsételő vérzéshez hasonló és szurkál a jobb petefészkem, remélem ez már az:) szerintetek? sok szerencsét mindenkinek!!
2010. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
19.44-es vagyok egy ma reggeli pozitív teszttel :)
2010. máj. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Gratulálok 19.44-es,boldog babavárást!

Régóta próbálkoztok?Mióta vannak tüneteid,kb mikor volt ovulációd?Ne haragudj,hogy ennyit kérdezek,de kiváncsi vagyok kinek hogy sikerült?

2010. máj. 22. 09:08
 9/20 A kérdező kommentje:
Szerintem nekünk megint nem sikerült,semmi tünetem,pedig az ovuteszt szerint jókor voltunk együtt,hát nem tudom!A többieknek is sok siker,még van idő, hátha!:)
2010. máj. 22. 09:10
 10/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok 19.44-es!!!
2010. máj. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!