Milyen vizsgálatokat kell elvégeztetnem, ahhoz hogy meddőségi központba tudjak jelentkezni?

Figyelt kérdés
Vagy ez hogy működik pontosan? Leírná nekem valaki részletesen?
2023. aug. 30. 09:33
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Én feltettem egy kérdést, normálisan.

Te Bunkón válaszoltál.

Mit vársz? Ez nem segítség.

2023. szept. 4. 14:00
 12/26 anonim ***** válasza:

#11! Nem válaszoltam bunkón. Tök normálisan leírtam, hogy nálunk mit kértek. Te is láttad, hogy már ez se egységes mindenhol, hisz volt, ahol nem kértek. Majd megkérdezed, hogy melyik a legjobb. Teljesen logikus kérdés, hogy milyen választ vársz. Mert mit lehet errre írni? Egzakt választ csak az tudna adni, akinek mindegyikkel van saját tapasztalata. Ilyen ember nyilván nincs. Mindenki más csak közvetetten szerzett infót tud adni, ha pl.utánajárt neten az összesnek és az alapján NEKI x intézet a legszimpatikusabb. Ezzel semmire se mész, mert ezt te is megteheted és akkor legalább azt választod, ami NEKED a legszimpibb, nem egy random embernek.

Ha saját tapasztalat érdekel x, y, és z klinikáról, hogy az alapján dönts, akkor miért nem azt írod? Pl.hova jártok? Ajánlanád-e? Miért igen, miért nem? Honnan tudná barki is, hogy ahova ő jár, annál van-e sokkal jobb vagy épp rosszabb, ha egyszer a többit nem ismeri? Aki egy helyre jár (márpedig általában 1 vagy max.2, ha az első nem vált be), pont annyit tud a többiről, mint én. Még azt se, hogy kell-e beutaló 🙄

#3

2023. szept. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem tudom melyik klinika az ahová kell beutaló, biztos van ilyen, de én kapásból ismerek 4-et, ahová nem kell, ebből 2-ben megfordultunk már. Azt még nem írtam fentebb, hogy mi a Dévaiban vagyunk most, ott még ugyan nem tartunk lombiknál, de elindultak ez események és nagyon kedvesek, segítőkészek, 100x jobb, mint a BMC, elmondtak mindent, alaposak voltak konzin is, én ezt ajánlom, de van akinek éppen a Dévaival vannak nagy gondjai, ők meg nem fogjál ezt ajánlani. Szóval nehéz lenne ajánlani egyet a sok közül, mert nem tudjuk neked mi lesz az a kritérium, ami számítani fog. Az a fontos, hogyha egy orvoshoz odakerülsz, akkor abban maximálisan bízzál meg, akármilyen bizalom hiány alakul ki iránta, akkor váltani kell, nem szabad ott maradni nála, mert annyi mindenben összhang kell, hogy akármilyen akadály van, nem fog sikerülni.
2023. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

#12

A bunkóságod alatt ezt értettem

"Most őszintén, erre milyen választ vársz?"

Nem az első megnyilvánulásod. Azzal először semmi gond nem volt.


Mert azt a kérdést tettem fel amire kíváncsi vagyok, csak te akadékoskodsz itt. Nagyon megtudod magyarázni a dolgokat😅

2023. szept. 4. 14:44
 15/26 A kérdező kommentje:

#13

Nagyon szépen köszönöm a tanácsot! 🙏

Ti hol jártok a kezelésben? Mióta próbálkoztok már?

2023. szept. 4. 14:45
 16/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Tavaly december óta vagyunk lombik programban, egy lombik beültetésen vagyunk túl. Jelenleg a másodikra készülünk, ugye 3 hónapot várni is kell a 2 között, sok vizsgálat kellett még, mert van amit újra kellett csinálni, kellett méhpolip műtét, vannak plusz dolgok amiket itt kértek, ergo kivizsgálási szakasz.
2023. szept. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

#14! Nem én magyarázom meg. Hülyeséget kérdeztél, aztán besértődtél, mert szembesített ezzel valaki.

A kérdés még most is aktuális. Milyen választ vársz? Megjelenik Gipsz Jolán és elmondja, hogy ő bizony mindegyiket végig járta és arra jutott, hogy x klinika a legjobb? Hát, ilyen nem lesz. Nem véletlenül nem is kaptál rá választ rajtunk kívül senkitől.

Kettőnk közül egyértelműen #13 tud pontosabb választ adni, mert ő össze tud hasonlítani KETTŐT, ami még mindig semmi. Ettől függetlenül lehet, hogy az enyém a legjobb, vagy egy 23., ahol egyikünk se járt. Vagy éppen az említett 3-ból NEKED egyik se lesz jó, hanem egy 15.,ahogy ezt #13 is nagyon jól leírta.

#13! Nem mondtam, hogy mindenhová kell. Azt írtam, hogy NÁLUNK kellett. Az volt az első, amit elmondott a telefonban. Adott időpontot, de oda már vinni kell, különben nem mehetsz fel.

#3

2023. szept. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
#17: Ezt nem is vontam kétségbe, tőletek kértek és elhiszem. Akkor maradjunk abban, hogy tőlünk nem kértek sehol, nem mondom akkor ki, hogy nem kell.
2023. szept. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
#18! Szerintem ez intézet függő. Amikor kaptam időpontot és kértem a beutalót a területileg illetékes nődokimtól, ő meg azon is meglepődött, hogy fogadnak. Azt mondta, eddig akárkinek írt oda, mindenkit elküldtek, mert a mi körzetünk "nem oda tartozik". Szóval franc se tudja, min múlik 🤷🏼‍♀️
2023. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
78%
A jogszabály azt mondja ki csak, hogy 2 egymástól független orvosi szakvéleménynek kell alátámasztania azt, hogy normál úton nem lehet gyereked, illetve 35 év felett fél év, az alatt ha 1 évig rendszeres szexuális együttléttel nem volt teherbeesés. Ezt a párok egyébként érdemlegesen igazolhatják, tehát egy nyilatkozat is elég ehhez. A másik része azt mondja ki, hogy akárki akármelyik ilyen intézménybe jelentkezhet. Hogy egyes helyeken miért kérnek beutalót és máshol nem, az jó kérdés. Kicsit a jogszabály is félreérthető ebben, tehát ezért írtam, hogy akkor visszavonom azt, hogy egyáltalán nem kell beutaló.
2023. szept. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!