Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Abba hagynàtok az ovuláció...

Abba hagynàtok az ovuláció indukciós kezelést ha a szexuális élet nagyon kevés lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal három hónapja vagyunk ovuláció indukciós kezelés alatt. Vagyis pontosítva én vagyok gyógyszeres kezelés alatt, az ő értékei és eredményei rendben vannak. Kapok clostybegytet és repesztő injekciót is. Még három hónapunk van, mielőtt tovább lépnénk. Jelenleg ott tartunk,hogy a párom elkezdett egy új munkahelyen dolgozni és elég fáradtan esik haza, már nem szoktunk együtt lenni csak hetente egyszer. Illetve pont amikor repesztik a tüszőt. Nekem ez kezd kellemetlenné válni, és szeretném kicsit abbahagyni a kezelést,hogy rendbe jöjjünk szexuálisan ne csak a gyerkőc miatt legyünk együtt. A férjemet valószínűleg nem fogja jól érinteni a dolog, mert nagyon szeretne gyermeket. Én viszont nem szeretnénk csak a gyerek miatt élni nemi életet. Mit gondoltok?

jan. 22. 18:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne tőlünk kérdezd. Vele beszéld meg, hogy mit gondol erről. Nem mi döntünk helyetted, és ebben te sem dönthetsz egyedül. Ezt együtt kell megbeszélnetek.
jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
21%
Vagy a párod a programozott szexre nem izgul fel (érthető módon), és talált olyat, akivel nem csengőszóra kell dugni.
jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
59%
Az a helyzet, hogy nem is érnek ezek sokat. 3 évig próbálkoztunk, volt ugyanilyen időzített együttlét, inszemináció, figyeltem a peteérést. Aztán pont akkor fogant meg a baba mikor közbe közbe együtt voltunk mikor éppen ránk tört, nem is néztem a naptárt.
jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
#3 sajnos nekem enélkül nincs peteérés😐
jan. 22. 19:22
 5/26 anonim ***** válasza:
72%

#4


Lehet, hogy ezzel sincs. Attól, hogy növekedik tüsző, nem biztos, hogy van benne petesejt vagy jó minőségű. Ez a bizonytalan a stimulált ciklusban meg az inszeminációban is.

jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy azt tudjátok miért nincs?
jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
IR,PM alulműködés, PCOS és emellett nagyon vékony vagyok nem tudok egy picit sem hízni így ez sem tesz jót a testem működésének az orvos szerint
jan. 22. 19:37
 8/26 anonim ***** válasza:
80%
És ezeket nem tudják kezelni? Az a baj ilyen kezeletlen problémákkal még ha gyógyszerekkel valahogy sikerül is összehozni a gyereket valószínű nem fog megmaradni.
jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne vele ovulációja? Azért van a tüsző monitorizálás, meg lehet utána progezsteron szintet nézni, hogy volt-e valóban... Azért nem kell teljesen hülyének nézni az orvosokat.

És bocs, de az könnyen beszél, aki legalább ovulál és havonta legalább van esélye a terhességre.

Ha valakinek nincs spontán ovulációja, akkor nem lesz terhes. És pont erre való a stimuláció. Annak nem volt értelme, amit te kaptál, mert ha alapból van valakinek ovulációja, nyilván semmit nem fog érni pluszban.


Kérdező: Ezt a pároddal kell megbeszélned.

jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%

"Miért ne lenne vele ovulációja? Azért van a tüsző monitorizálás, meg lehet utána progezsteron szintet nézni, hogy volt-e valóban..."


Nem azt írtam, hogy nincs ovulációja, azt írtam, nem biztos, hogy van a tüszőben petesejt, vagy olyan, aminek van esélye megtermékenyülni. Azt sem uh-val, sem vérvétellel nem tudják biztosra. Mivel csakis kizárólag lombiknál látják, mi van a tüszőben, miután leszívták.

jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!