Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Abba hagynàtok az ovuláció...

Abba hagynàtok az ovuláció indukciós kezelést ha a szexuális élet nagyon kevés lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal három hónapja vagyunk ovuláció indukciós kezelés alatt. Vagyis pontosítva én vagyok gyógyszeres kezelés alatt, az ő értékei és eredményei rendben vannak. Kapok clostybegytet és repesztő injekciót is. Még három hónapunk van, mielőtt tovább lépnénk. Jelenleg ott tartunk,hogy a párom elkezdett egy új munkahelyen dolgozni és elég fáradtan esik haza, már nem szoktunk együtt lenni csak hetente egyszer. Illetve pont amikor repesztik a tüszőt. Nekem ez kezd kellemetlenné válni, és szeretném kicsit abbahagyni a kezelést,hogy rendbe jöjjünk szexuálisan ne csak a gyerkőc miatt legyünk együtt. A férjemet valószínűleg nem fogja jól érinteni a dolog, mert nagyon szeretne gyermeket. Én viszont nem szeretnénk csak a gyerek miatt élni nemi életet. Mit gondoltok?

jan. 22. 18:53
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Igen tudom, de még a három hónap stimulációs kezelést szeretném elvégezni, mert még mindig barátságosabb,mint a lombik😔
jan. 23. 12:57
 22/26 anonim ***** válasza:

Utána először általában inszemináció jön. Annál ugyanezekkel a gyógyszerekkel mint most segítenek rá az ovulációra csak annyi a különbség hogy szex helyett egy vékony katéterrel helyezik fel az ondót. Ebből is legalább 3-at csinálnak lombik előtt. Pont a számotokra stresszes részét küszöbölik ki a dolognak.


(Ha meg azt mondanák nem érdemes inszeminációval kezdeni, rögtön lombik akkor meg feleslegesek voltak ezek a stimulációs körök is mert esélytelen volt a siker.)

jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ez így marhára nem igaz, utolsó. Ha valakinek nincs ovulációja, akkor spontán nem lesz terhes, gondolom eddig tiszta. Ilyenkor nyilván segít az ovuláció indukció. Pont az inszem az, aminek csak akkor van értelme, ha férfi oldalon van olyan mértékű gond, hogy a sperma dúsításával lehet rajta segíteni. Ha férfi oldalon nincs gond, akkor az inszemmel semmivel sincs előrébb, mint az időzített együttléttel…
jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#23 Azzal van előrébb hogy bekerült egy meddőségi központba és elkezdték az inszeminációt, ha nem sikerülne hamarabb eljut a lombikig.


És azzal van előrébb, hogy biztos hogy jókor jó helyen vannak a katonák, nem kell ezen stresszelni, nem azon múlik a siker, hogy sikerült-e időben együtt lenni vagy sem.

jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nyilván be lehet jelentkezni lombik központba, az nem hülyeség. De az inszem -amennyiben nincs férfi andrológiai eltérés vagy az illető férfi nem impotens-, akkor semmiféle előnnyel nem jár az ovuláció indukció+időzített együttléthez képest.
jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Figyelj ha úgy érzed kell a szünet, akkor szüneteltesd. Amikor mi próbálkoztunk egyszerűen a páromnak egy idő után nem ment. Ő ezt el is mondta, hogy stresszeli az, hogy na most kell.
jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!