A bal mellemből tejszerű váladék mitől jön?

Figyelt kérdés
Prolaktin 310 volt legutóbb, egy éve szültem és áprilisig szoptattam
jan. 24. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a 310 µg/L-t jelent, akkor azért, mert az magas. Nem terhesen 3-30, terhesen 10-210 között kéne lennie. Beszélj nőgyógyásszal, endokrinológussal, ha ez probléma, pl. szeretnél babát.
jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat azt elfelejtettem, hogy mIU/L a mértékegység, és a határ a leleten 59-619 mIU/L

Szóval bőven benne vagyok a határba

jan. 25. 10:59
 3/5 A kérdező kommentje:
És igen babát szeretnénk
jan. 25. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy a tested ilyen prolaktin szint mellett is képes minimális tejet termelni. Van, aki még bőven szoptat, amikor terhes lesz, úgyhogy még egy magasabb prolaktin szint sem kizáró ok babára. Szerintem, ha nem sikerül a baba, nem ez az ok, de nem vagyok endokrinológus. :D Szülés óta jött már meg? Van ovud?
jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, rendszeresen menstruálok, 28 napos ciklus, peteérés is van, ezért nem értem 🙃🤔
jan. 25. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!