Egyikünknél se találtak problémát mégse jön a baba már két éve. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindent is kiprobáltunk. Szerintem. Most ilyen helyzetben el lehet kezdeni az inszemet vagy ha nincs feltárt ok, akkor nem kezdik el? Vagy várjunk még? Tanácstalan vagyok :(

febr. 4. 14:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
18%
Élvezd a gyerekmentes életet és a szabad szexet
febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Elég ideje élvezem úgy érzem, már lassan amiatt aggódok hogy kifutok az időből 33 éves vagyok.
febr. 4. 14:54
 3/37 anonim ***** válasza:
36%
Az egyes arra célzott, hogy valószínűleg nagyon rá görcsölsz, és épp ez miatt nem sikerül.
febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
94%
Milyen vizsgalatokon vagytok tul eddig?
febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy "csak" egymástól nem lehet. Azt is nézték? Amúgy így is lehet inszemet kezdeni.
febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell úgy odamennetek a meddőségire, hogy tudjátok az okot, ott valószínűleg úgyis csinálnak egy csomó vizsgálatot (de csak olyat, ami számukra fontos, tehát ha mondjuk lombikot javasolnak, akkor átjárhatóságira nincs szükség, szóval lehet ott sem fogjátok megtudni biztosra, hogy természetes úton miért nem sikerült).

De ha ott sem derül ki a probléma, attól ők még ugyanúgy elkezdik a beavatkozásokat, csak ha ismert a probléma, akkor nekik könnyebb, mert tudják, hogy mire kell figyelni.

U.i.: szerintem jelentkezzetek be nyugodtam, vesztenivalótok nincs, viszont elég sok idő, mire minden vizsgálaton, konzultáción átverekszitek magatokat. Ha esetleg közben mégis sikerül spontán, akkor meg van oldva minden :)

febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Nálam szinte mindent néztek hormonlabor átjárhatoság, ovuláció vizsgálat, férjemnél vérvizsgálat, spermium vizsgálat. Az mit jelent utolsó hogy csak egymástól nem lehet? Milyen vizsgálat ez? Ilyen nem volt.
febr. 4. 15:25
 8/37 anonim ***** válasza:
15%
Nem futsz ki az időből, az anyaság nincs korhoz kötve. Ovutesztelsz minden hónapban?
febr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
73%

#7! Nem tudom pontosan, mert engem nem érint. Valami összeférhetetlenség. Gyakorlatilag a nő szervezete kinyírja férfi spermiumát. Hátha jön valaki, aki ért hozzá és meg tudja mondani, milyen vizsgálattal nézik. Én csak azt tudom, hogy van olyan. Annak pl.inszemináció se lenne sikeres.

#5

febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Elvileg van ovum, régebben mindig most már csak néha nézek rá, de pozitív. Ennek az összeférhetetlenségi vizsgálatnak utána nézek köszönöm.
febr. 4. 15:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!